Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Zpěvák Josef Vágner jede svou první Vánoční tour! Zazpívá si s ním 13 dětských sborů!

Zpěvák a muzikálový herec Josef Vágner, jenž slaví letos 10 let na scéně, vyráží na 13. Adventních či Vánočních koncertů po republice. Nevystupuje na nich sám, ale ke spolupráci oslovil dětské vecké sbory z daných míst. Sbory nebudou jen doprovodným tělesem, ale zpěvákovým rovnocenným partnerem! Některé z koncertů budou benefičně zaměřené!

„Je to poprvé, kdy pojedu Vánoční tour a ani jsem původně netušil, že jich bude tolik. Já těmi koncerty provázím slovem, svůj blok písní má sbor, pak svůj mám já a na závěr zpíváme vždy několik společných, známých věcí, koled. Moc se na to těším,” prozradil Josef Vágner, který mimo to jezdí jako host řady plesů, akcí, a především hraje  v několika muzikálech. Aktuálně v Draculovi, Mýdlovém princi, Třech mušketýrech, Muži se železnou maskou a aktuálně zkouší i novou roli pro muzikál Robinson.

„Tohle všechno skloubit dohromady není lehké, ale dám to, a hlavně na vánoční tour se těším se sbory, protože já sám jsem v jednom takovém vyrůstal, rád na to vzpomínám  a obdivuji všechny, kteří se těm dětem takhle věnují,” podotkl zpěvák a herec Josef Vágner.

Některé z koncertů budou čistě benefičního charakteru. Výtěžek akcí v Modlanech  a Teplicích poputuje na onkologicky nemocných dětí, pražský koncert s dětským sborem Coro Piccolo bude směřován zase pro obecně prospěšnou společnost Women for Women, která se kromě začleňování matek samoživitelek a žen ve složité životní situaci do běžného života, věnuje i zásadnímu projektu – sociálním obědům do pro děti do škol.

„Protože s nimi už nějakou dobu úzce spolupracuji, rozhodl jsem se, že koncert v Zrcadlové kapli pražského Klementina 12. prosince věnuji právě jim. Zaslouží si to,” podotkl Vágner.

Josef Vágner patří mezi zpěváky mladé generace, kteří sice nesou slavné jméno (díky otci, skladateli Karlu Vágnerovi), ale cestu své kariéry si velmi tvrdě šlapou sami. I proto ho třeba potěšilo, že si ho zpěvák Václav Neckář vybral do úspěšného muzikálu Mýdlový princ, který je složený z jeho hitů, a také vloni si jej jako hosta pozval na své dva velké Vánoční koncerty na Broadwayi, kde společně zpívali Neckářův hit Půlnoční.

„To mě moc potěšilo a velmi si toho vážím. Beru to jako obrovskou čest. Všechno co dělám, musím nějak cítit. Musí to mít nějaké propojení, a to mě potom baví,” podotkl 27letý umělec s titulem inženýr, který vystudoval dvě vysoké školy.

 Termíny koncertů:
  3. 12. v 16:00 Modlany – kostel
4. 12. v 18:00 Teplice – kostel
6. 12. v 18:00 Pardubice – aula VŠCHT
8. 12. v 17:00 Bor u Tachova – KD
9. 12. v 18:00 Radim u Kolína – KD
12. 12. v 19:30 Zrcadlová kaple Praha
13. 12. v 17:00 Pelhřimov – Divadlo
14. 12. v 18:00 Děčín – Sál Pivovar
16. 12. v 18:00 Litomyšl – Smetanův dům
18. 12. v 18:00 Mor. Budějovice – Beseda
19. 12. v 18:00 Mělník – kostel
20. 12. v 19:00 Jablonec n. Nisou – divadlo
21. 12. v 18:00 Chvaletice – KD

POZOR:
Koncerty v Modlanech a Teplicích 3. a 4. prosince jsou věnovány na onkologicky nemocného chlapečka. Malý, 5-letý Románek bohužel právě v pondělí svůj boj se zákeřnou nemocí prohrál!  Sdružení Přátelé Modlanska, které pomáhalo rodině chlapečka už před koncerty rozhodlo, že “ať se stane cokoli”, koncerty budou i tak.

“Přesto že nás Románek opustil, nic se na chystaných benefičních koncertech Josefa Vágnera s dětskými pěveckými sbory NEMĚNÍ! Právě naopak, chceme tyto benefiční adventní koncerty věnovat Románkovi, jeho rodině, přátelům, všem dobrým lidem, kteří mu pomáhali, ale i dětem které se potýkají s podobnou zákeřnou chorobou. Nechceme truchlit, chceme je společně prožít v radosti adventního času, protože Románek byl i velký smíšek. Prostě budou to koncerty ZA ROMÁNKA! A užijeme si je,” uvedl Petr Hubený za Přátele Modlanska z.s.

Josef Vágner s dětmi oba koncerty již několik měsíců společně pilně připravují a přes všechny tyto okolnosti si chtějí rovněž koncerty užít a potěšit vás všechny v tomto nejkrásnějším adventním čase!

V neděli 3.12. 2017 od 16:00 hodin, v kostele sv. Apolináře v Modlanech – Josef Vágner a dětský pěvecký sbor Poupata

V pondělí 4.12. 2017 od 18:00 hodin, v kostele sv. Jana Křtitele v Teplicích – Josef Vágner a dětský pěvecký sbor ZUŠ Teplice

Nenechte si ujít tyto jedinečné a výjimečné adventní koncerty v podání Josefa Vágnera, zpěváka a muzikálového herce, s vystoupením skvělých dětských pěveckých sborů v krásné atmosféře nazdobených kostelů.

Vstupné: 200 Kč

MÍSTA PŘEDPRODEJE:
Obecní úřad Modlany, tel: 725 872 000, mail: urad@modlany.cz
VisitTeplice, Dlouhá ulice 63, Teplice, tel: 776 007 024, mail: info@visitteplice.com

DALŠÍ KONCERTY jsou také v platnosti s tím, že pražský 12. 12. od 20:00 v Zrcadlové kapli Klementina je věnován na projekty o.p.s. Women for Women – např na Sociální obědy pro děti do škol…

 

Více informací najdou zájemci jak na webech obcí či kulturních domů, ale také na www.josefvagner.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *