Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Centrum Černý most oslaví 20. narozeniny, návštěvníci se mohou těšit na kulturu a slevy 20% ve vybraných obchodech!

Centrum Černý Most slaví dvacáté narozeniny. 30. listopadu 1997 se zákazníkům poprvé otevřely jeho brány, čímž první obchodní centrum svého druhu odstartovalo novou éru nakupování v České republice. Během svého dvacetiletého působení prošlo nejen řadou změn, a to včetně kompletní modernizace v roce 2013, ale také si získalo silné postavení mezi nákupními centry v celorepublikovém měřítku.

Stylové oslavy jsou připraveny v Centru Černý Most, které slaví výročí 20 let od svého otevření. Pro návštěvníky je v období 30. listopadu až 2. prosince přichystána slevová knížka poskytující 20% slevu ve vybraných obchodech a chybět nebude ani doprovodný program. Právě 2. prosince od 16.00 hodin se v Centru Černý Most na Central Plaza uskuteční narozeninový koncert v podání umělců, jako jsou Michal Hrůza, Marie Rottrová, Vojtěch Dyk, Debbi a Lipo nebo Pavel Vítek s Natálií Grossovou, Neřež či improvizační hudební formace Tros Discotequos ve složení Vojtěch Dyk, Jakub Prachař a Jan Maxián. Slavnostní akcí provede moderátor Petr Svěcený.

Za dobu dvaceti let své existence se z Centra Černý Most, patřící developerské společnosti Unibail-Rodamco, stalo vyhledávané místo pro nákupy i trávení volného času pro celé rodiny. „Již 20 let se Centrum Černý Most snaží, aby si zákazníci z jeho návštěvy odnášeli nejen nákup, ale také hezké zážitky z příjemně stráveného času,“ říká ředitelka Centra Černý Most Veronika Senajová a dodává: „Dvacáté narozeniny jsou bezesporu hodné oslavy, my však již nyní s nadšením vyhlížíme vstup do třetího desetiletí, ve kterém chceme našim návštěvníkům přinést zase něco nového.“

Jedno z nejmodernějších obchodních center v České republice nabízí svým návštěvníkům vedle bohatého portfolia značek také pestrou nabídku služeb a doprovodných akcí. V roce 2013 získalo díky rozsáhlé rekonstrukci nový kabát a od té doby za svou originální barevnou fasádou skrývá plochu přes 84 852 m2. V roce 2014 získalo centrum za toto rozšíření prestižní ocenění v kategorii „Rekonstrukce a/nebo rozšíření“ v rámci udílení European Shopping Centre Awards mezinárodní organizace ICSC. Výborné hodnocení podtrhuje také zisk uznávané celosvětové certifikace BREEAM v kategoriích Retail, Building Management a Asset.

Protože návštěvníci Centra Černý Most nejsou pouhými zákazníky, ale především váženými a vítanými hosty, je jim dopřána prvotřídní péče po celý čas návštěvy. Mohou si odložit kabáty v šatně, odpočinout v relaxační zóně, využít pomoci osobní stylistky nebo si zapůjčit stolní hry. Členství ve věrnostním programu rozšiřuje všechny tyto služby o mnohé další, jež jsou součástí auditovaného čtyřhvězdičkového servisu, který potvrzuje stoprocentní péči.

O společnosti Unibail-Rodamco
Společnost Unibail-Rodamco SE, která vznikla v roce 1968, je největší evropská akciová společnost investující do komerčních nemovitostí. Společnost působí v 11 zemích Evropské unie a hodnota portfolia skupiny k 31. prosinci 2016 byla oceněna na 40,5 miliardy euro. Skupina je investorem, developerem a zároveň i provozovatelem svých aktiv – jejím cílem je pokrýt celý hodnotový řetězec nemovitosti. Unibail-Rodamco zaměstnává 1 990 profesionálů, kteří svoje zkušenosti zúročují ve vysoce specializovaných segmentech trhu, jimiž jsou například velká nákupní centra v evropských metropolích a rozsáhlé kongresové, výstavní a kancelářské prostory v oblasti Paříže. Skupina se odlišuje od konkurence zejména svým důrazem na co nejkvalitnější architektonické, urbanistické a ekologické zpracování svých projektů. Její vizí, prostřednictvím níž se zaměřuje na dlouhodobost a trvalou udržitelnost, je development či redevelopment jedinečných míst, kde lidé mohou nakupovat, pracovat a odpočívat. Skupina věnuje velkou pozornost ekologické, ekonomické a sociální trvalé udržitelnosti, což jí zajistilo místo v indexech FTSE4Good a STOXX Global ESG Leaders. Skupina je také v indexech CAC 40, AEX 25 a EuroSTOXX 50 a drží rating A od ratingových agentur Standard & Poor’s a Fitch.

Zdroj:  www.unibail-rodamco.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *