Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Kontroverzní zpěvačka Marie Pojkarová: Svého manažera platí originálně. Jídlem!

Kontroverzní česká zpěvačka Marie Pojkarová vstoupila ve známost široké veřejnosti především díky skladbě „Pejskové se koušou“. Ta má dosud na Youtubu neuvěřitelných 850 000 zhlédnutí! Není to ovšem jediný hit, který vyvolal rozruch. Videoklip k písni „Velký flám” natočila s pornohercem Robertem Rosenbergem. Nebránila se ani spolupráci se Zdeňkem Macurou, kterého můžete vidět ve videoklipu písně Já půjdu dál a má odlehčeně upozorňovat na problém domácího násilí.

Na konci srpna se zpěvačka poznala s redaktorem Ondřejem Spýťou Syrovým, který ji po měsíci začal dělat PR manažera. „Seznámili jsme se na konci srpna, kdy jsem Marušku požádal o rozhovor pro náš studentský magazín. Hned jsme si padli do oka a naplánovali si další schůzku. Tam jsem ji nabídl, že ji mohu mediálně zastupovat a Maruška s nadšením souhlasila. Naše spolupráce se zrodila nejen ve velké přátelství, ale také v úspěšnou a oboustranně prospěšnou činnost,“ řekl webu Tojesenzace.cz Ondřej Syrový.

Spolupráce Pojkarové a Syrového má ale nevšední způsob honorování. Zpěvačka svého manažera honoruje svými kuchařskými dovednostmi a vaří mu speciality ze všech koutů světa.

„Finanční honorář v tuto chvíli nepotřebuji. Jsem díky prosperující rodinné firmě dostatečně finančně zajištěn. Přistoupil jsem tedy na tento způsob hodnocení a asi práci dělám dobře (směje se), protože jídla jsou opravdu delikátní. Nevěnuji se ale jen celebritám, ve volném čase se snažím působit i v oblasti pedagogické činnosti, charity a sociálních služeb,“ dodává Syrový.

„Jsem ráda, že si mě Ondřej vzal pod svá křídla a mohu se na něj ve všem spolehnout. Navíc je ušlechtilé, že vše dělá s úsměvem a od srdce. Vyzařuje z něj pozitivní energie. Kdykoliv se sejdeme, tak se polovinu naší schůzky prosmějeme,“ komentuje Marie Pokarová.

Ondřej Spýťa Syrový se narodil v roce 1997 v Duchcově. V roce 2013 vystudoval pedagogiku volného času formou celoživotního vzdělávání. V roce 2016 absolvoval Gymnázium J.A.Komenského v Dubí, které zakončil maturitou. V současné době studuje dvě vysoké školy – křesťanskou pedagogiku na Globální univerzitě a speciální pedagogiku na Univerzitě Jana Amose Komenského. Kromě pedagogické činnosti se také věnuje médiím. Působí jako šéfredaktor magazínu DISUK.cz a mediálně zastupuje mnoho českých umělců, kromě Marie Pojkarové například i operetní hvězdu Karla Bláhu, malířku Alexandru Hejlovou, herečku Simonu Praskovou, zpěvačku a sestru černobílé Popelky Janu Yngland Hruškovou a mnohé další.

Foto Facebook

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *