Jak dopadli zpěváci z muzikálů ve Slavíkovi? Překvapili Peroutka a Vojtko!

Anketa Český slavík Mattoni už od sobotního večera zná své vítěze. Že zvítězil Karel Gott jistě nikoho nepřekvapilo. My jsme se ale podívali, jak dopadli zpěváci, kteří hrají v pražských muzikálech, a to z celkového počtu 129 pánů.

Pomyslnou zlatou příčku, celkově 7. místo, získal Josef Vojtek, který je však víc než z muzikálů (např. Mefisto, Čas růží, Muž se železnou maskou) známý jako lídr Kabátů. Polepšil si, loni byl 12.

Desáté místo v anketě patří Petru Kolářovi. Aktuálně jej můžete vidět třeba v muzikálu Muž se železnou maskou.

Dvanáctou příčku obsadil Jan Toužimský, lídr Arakainu, který je k vidění v Rock opeře nebo v muzikálu Jesus Christ Superstar.

Velkým překvapením byl bleskový postup Milana Peroutky. Loni byl 139. a letos se vyhoupl na 19. místo! Jistě i díky show Tvoje tvář má známý hlas a kapele Perutě.

Krásné 22. místo patří Josefu Vagnerovi, který je k vidění v muzikálech Divadla Broadway, a právě chystá své vánoční turné. Poskočil z 25. místa.

Naopak poklesu se dočkal Václav Noid Bárta, který je k vidění v Hudebním divadle Karlín. Loni byl 11., letos 24.

Velkým překvapením je i Marian Vojtko. Z loňského 40. místa si polepšil na 27. Marian je aktuálně k vidění například v muzikálech Ples upírů, Dracula či Muž se železnou maskou.

Polepšil si i Bohuš Matuš, z loňského 55. místa se dostal na 43. Také jeho můžete vidět v hlavní roli muzikálu Ples upírů.

A jak dopadli ostatní:

46. místo Janek Ledecký (loni 42.)

48. místo Daniel Hůlka (loni 27.)

54. místo David Gránský (loni 18.)

63. místo Radim Schwab (loni 51.)

65. místo Jan Kříž (loni 81.)

Foto Facebook

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.