Lucie Bílá má nový klip. Točila jej v kulturáku! A hrají v něm i Hugo Haas a Adina Mandlová! VIDEO UVNITŘ

Lucie Bílá pokračuje v triumfální jízdě: v sobotu převzala 20. Českého slavíka v kategorii zpěvačka a 13. Absolutního českého slavíka! Své pracovní úspěchy korunuje premiérou nového vánočního klipu „Jenom klid“ a vyjíždí na vánoční turné. Vydala také nové vánoční album Bílé Vánoce Lucie Bílé II., které v rámci křtu obdrželo již zlaté ocenění. 

K novému albu Bílé Vánoce Lucie Bílé II. vznikl klip na píseň Jenom klid (Sleigh Ride) s českým textem Radůzy.

Lucie Bílá k tomu říká: „Natáčení klipů si vždy užívám a i tentokrát to byl skvělý den plný smíchu a zábavy s mými přáteli… Vzala jsem si k sobě svou kapelu, Péťu Maláska, kolegy z muzikálu Sestra v akci a zjistila, že náš otvovický kulturní dům funguje i jako filmové ateliéry… Společně se šedesáti lidmi, kteří tvořili štáb, jsme měli úžasné zázemí a prostor na natáčení, ale i catering se skvělou kuchyní… Mám velkou radost z výsledku a moc za něj všem tvůrcům děkuji! Zvláště panu režiséru Martinu Paseckému a mistru střihu Filipu Maláskovi!

Černobílý snímek se natáčel v Kulturním domě v Otvovicích, kde štáb připravil prvorepublikovou scénu, která navozovala atmosféru filmů třicátých a čtyřicátých let. Právě z tohoto období se klipem prolínají archivní filmové scény s Natašou Gollovou, Hugo Haasem, Emanem Fialou a dalšími ze třicátých let se současností…

Lucie si na plac pozvala přátele a kolegy z muzikálu Sestra v akci: Pavlu Břínkovou, Ivu Pazderkovou, Václava Noida Bártu, Martina Písaříka, Lukáše Pečenku a mnoho dalších. Poprvé se v klipu objeví i kapela Lucie Bílé v čele s Petrem Maláskem…

Autoři klipu „Jenom klid“ jsou: kreativec Michal Berka, režisér Martin Pasecký a střihač Filip Malásek.

Album Bílé Vánoce Lucie Bílé II vyšlo na CD/ LP a digitálně. Již tento pátek zpěvačka začíná měsíční turné po České a Slovenské republice s novým programem Bílé Vánoce II.

V klipu učinkují: Lucie Bílá, Iva Pazderková, Lukáš Pečenka, Jan Pivec, Nataša Gollová, Pavla Břínková, Ladislav Pešek, Hugo Haas, Martin Písařík, Václav Bárta, Petr Malásek, Martin Lehký, Pavel BADY Zbořil, Josef Štěpánek, František Kop, Adélka Zaňáková, Kája Zaňák, Eman Fiala, Veronika Mertová, Jan Fanta, Adina Mandlová, Theodor Pištěk, Antonín Novotný, Raoul Schránil.

Foto Supraphon, Facebook L. Bílé

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *