Nechte o své vlasy pečovat profesionální přírodní kosmetikou Natulique

Krásné vlasy jsou ozdobou každé ženy. Ze zdravých vlasů vyzařuje ženskost, síla, energie. Jenže často stojíme před rozhodováním „buď a nebo“. Buď si vybereme přírodní péči, která je šetrná k nám, k planetě, ALE nebude tak dokonale fungovat jako ta na chemické bázi, nebo zvolíme standardní péči/barvy a sice bude naše ombré dokonale „vybarvené“, ALE nás bude tížit nepříjemný pocit ze složení plného chemie.

Díky dánské profesionální vlasové kosmetice Natulique už se nemusíme rozhodovat. Péče i barvy této značky totiž propojily zdánlivě nepropojitelné – přírodní složení, holistický přístup a především absolutní funkčnost produktů. Barvy si hravě poradí se šedinami, péče udělá, co slíbí, vlasy navíc hýčkají bio olejíčky nádherných vůní. Všechny produkty této značky se pyšní označením 360 BIOCERT ORGANIC© a také můžete mít absolutní jistotu, že se žádný z přípravků netestoval na zvířatech. Nyní navíc díky akci „Řekněte o nás svému kadeřníkovi“ můžete získat balíček profesionální péče v hodnotě 8.000 Kč i na doma! Navrhněte svému kadeřníkovi, ať vyzkouší Natulique a vykašlete se na kompromisy.

Víte, že s jedním barvením vlasů „dopřejete“ tělu celý koktejl chemikálií, který se skrze pokožku hlavy vstřebává dál? Že to nevadí? No, ne tak úplně… Citliví jedinci mohou mít reakce okamžitě, nicméně „radost“ z těchto dávek nemá organismus nikoho z nás. Pokud chcete dělat věci jinak, není to dnes již problém. Dánská přírodní značka Natulique je jasným příkladem, že to jde i čistě, aniž by se absence chemie v produktech jakkoliv negativně odrážela na funkčnosti.

Všechny produkty Natulique máme osobně vyzkoušené, nabízíme tedy skutečně jen to, čemu sami věříme, to co prošlo našima rukama. Barvy 100% kryjí šedivé vlasy a ještě dodají vlasů nádherný lesk díky rostlinným BIO olejům obsaženým v barvách, péče je velmi oblíbená ženami všech věkových kategorií i všech druhů vlasů“, říká Filip Gregor, ambasador a distributor značky Natulique v ČR adodává: „S našimi barvami úspěšně přesvědčujeme stále nové a nové kadeřníky o tom, že není pravda, že na přírodní barvy není spoleh. Naopak – dokázali jsme, že méně chemie znamená lepší výsledky. Kdo nevěří, ať si je vyzkouší.“

 

ŘEKNĚTE O NÁS SVÉMU KADEŘNÍKOVI, je akce, díky které se nejen budete moci nechat hýčkat přírodními přípravky Natulique a šetrně získat barvu dle svých představ, ale také máte možnost vyhrát péči této značky v hodnotě 8.000 Kč také na doma. Na nynější chladné období se skvěle hodí například Natulique Moisture Conditioner, který je určen pro všechny typy vlasů, chrání je, změkčuje a hloubkově hydratuje a vyživuje zplihlé, poškozené a suché vlasy. Účinně také bojuje proti lupům a celkově suché pokožce, kterou nyní, v zimním čase, často trpíme. Obsahuje certifikované bio a přírodní ingredience, například olej z brusinkových semínek, který zklidňuje pokožku hlavy, avokádový olej lisovaný za studena (ten umí proniknout až ke kořínkům a dodá vlasům vitaminy a nasycené mastné kyseliny) a olej ze slunečnicových semínek, pro dodání lesku a síly vlasům. Doporučená prodejní cena je 690 Kč a je k dostání v kadeřnických salonech: http://www.natulique.cz/biokadernictvi-natulique/.

Další velkou výhodou přípravků Natulique striktní zákaz testování na zvířatech, značka je partnerem a podporovatelem HSI #BeCrueltyFree.

NATULIQUE je přírodní profesionální vlasová kosmetika, která ctí ekologicko-holistický přístup, udržitelnost a etickou výrobu produktů. Skandinávské tradice, vysoce kvalitní přírodní produkty péče o vlasy, a neustálý vývoj profesionální vlasové kosmetiky NATULIQUE z ní dělá to nejlepší, co trh s přírodní vlasovou kosmetikou nabízí. Samozřejmostí je absolutní odmítání testování na zvířatech, recyklované a recyklovatelné obaly, certifikace kvality 360 BIOCERT ORGANIC© a téměř stoprocentní přírodnost ingrediencí.

Zdroj: www.natulique.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.