Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Jakub Ondra vystoupí na největší švýcarské hudební události roku Energy Star Night

Jakub Ondra zažívá úžasné období, možná i průlom ve své kariéře. Nedávno se dozvěděl, že postoupil do užšího výběru hudební soutěže Eurovize, a může se tak stát jedním ze zástupců reprezentujících Českou republiku příští rok v Lisabonu. Navíc díky svému buskingu dostal šanci vystoupit živě ve Švýcarsku na největší hudební události roku s názvem Energy Star Night. Stál tak a zpíval na stejném pódiu jako DJ‘s Alan Walker a Alle Farben, písničkářka Anne-Marie či finská rocková kapela Sunrise Avenue. Toto vystoupení, na kterém evidentně předvedl skvělý výkon, ho posunulo dál a Jakub tak získal nabídky na další velké spolupráce.

Busking je opravu výborná věc a bez něj bych určitě nebyl tam, kde jsem teď. Spojil mě s mnoha lidmi, které bych normálně nepotkal a posunul mě hodně hudebně,“ říká  o vystupování na ulici Jakub Ondra, který se tímto živí od svých sedmnácti let, protože nechtěl jít na žádnou jinou brigádu, neboť špatně snáší autority. „I když se to možná nezdá, tak to opravdu není jednoduché. Ono stát s kytarou na ulici v zimě, v dešti a ještě k tomu riskovat například chycení policií či další nepříjemnosti, to jen tak každý nedá,“ s úsměvem dodává Jakub.

Jemu se to ale zatím vždy vyplatilo. Zrovna naposledy hrál v Curychu před velkým obchoďákem a šel okolo ředitel místního rádia Energy Zürich, který mu pak nabídnul možnost vystoupit živě právě na největší hudební události ve Švýcarsku s názvem Energy Star Night.„I když celkem dost pršelo, stál kolem mě dav moknoucích lidí, tak si asi řekl, že když se někdo na mojí muziku zastaví i v dešti, tak to bude dobrý,“ komentuje Jakub Ondra možné důvody začátku spolupráce s rádiem. Ještě ten den vystoupil na této akci v Curychu a zpíval tak pro patnáct tisíc lidí. Jelikož jeho vystoupení mělo úspěch, práce ve Švýcarsku se mu nyní jen hrne. „Teď jsem byl v Curychu znovu, abych vystoupil na vánoční akci rádia Energy. Z této spolupráce mám super pocit a intuice mi říká, že tohle by mohl být můj „breakthrough“, vysvětluje muzikant, který má v plánu příští rok projet Španělsko a Portugalsko. Tak uvidíme, co ho potká tam!

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *