České nymfy Leová, Fajksová a Šinkorová dráždily návštěvníky wellnessu! Koukněte na to!

Svůdné křivky a dokonalá těla předvedly české krásky ve slovenských horách. Po celodenním řádění na sněhu ve vyhlášeném zimním středisku Jasná v Nízkých Tatrách neodolaly možnosti nechat se hýčkat ve wellness nově otevřeného luxusního hotelu Pošta přímo pod Chopkem.

Moderátorka a česká miss Monika Leová, Miss Earth Tereza Fajksová a herečka a zpěvačka Daniela Šinkorová se nejprve krásně prohřály v sauně a poté předvedly své křivky u bazénu.

Monika Leová si užívala vířivku v hotelu Pošta

Do Jasné se vracím moc ráda. Miluji hory, snowboard i odpočinek ve wellness. Navíc zdejší prostředí saun a bazénů je opravdu mimořádně krásné,“ pochvalovala si pobyt v novém hotelu Pošta moderátorka a miss Monika Leová, kterou do hor doprovázel i její snoubenec Martin.

Tereza Fajksová miluje wellness a po snowboardingu si užila nejvíce saunu
Tereza Fajksová

Krásné tělo vystavila na odiv u bazénu i Miss Earth Tereza Fajksová. Chvíli váhavě obcházela bazén, ale nakonec ani ona teplé vodě neodolala. „Celý den jsem byla venku na sněhu, takže jsem se docela těšila, až si zaplavu a prohřeji se v sauně,“ usmívala se Tereza Fajksová, která si pobyt v Jasné užívala se svou dlouholetou láskou basketbalistou Lubošem Gregorem. Pobyt v Jasné se oběma zamilovaným párům líbil natolik, že se sem plánují během zimy ještě alespoň jednou podívat.

Tereza Fajksová

Odpočinutá se cítila i herečka a moderátorka Daniela Šinkorová po speciální masážní proceduře s použitím léčivých tatranských bylin. „Krásné uvolnění a příjemné prostředí. Cítila jsem se skoro jako doma, a domů se každý vrací rád,“ popsala svoje pocity herečka a moderátorka Daniela Šinkorová.

Foto: hotel Pošta, Jasná, Nízké Tatry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *