Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Radim Schwab ve zlatém saku rozezpíval Prahu: Vypadám jako vánoční stromeček, žertoval

První adventní neděli bylo ve velkém sále pražské Městské knihovny pořádně rušno. Své vánoční turné tu totiž zahájil tradičním vánočním koncertem představitel českého Fantoma opery Radim Schwab (39). Avšak zcela netradičně. Dorazil totiž v na míru ušitém zlatém saku. „Když jsem se viděl, říkal jsem si, že vypadám jako vánoční stromeček,“ žertoval v úvodu. „Ale přitom jsem zlatej kluk,“ dodal.

V zápětí dokázal, že má nejen gigantickou postavu, ale i hlas. Od vánočních hitů (včetně nové „pecky“ Pohádka o Vánocích) se dostal i k velkým hitům, písním i songům z muzikálu. Řada z nich je ke slyšení na jeho novém CD Grazioso, které právě vydal.

A bylo vidět, že úspěšně. Publikum častokrát zpívalo s ním a ovace ve stoje nebraly konce! Turné Vánoční sen Radima Schwaba pokračuje 5. 12. v Kolíně, 9. 12. v Brně a končí 16. 12. 2017 v Ostravě.

Jako hosté se představí Kateřina Brožová (Praha, Ostrava), Lucie Černíková (Kolín), Monika Sommerová (Brno) a jeden finalista ze soutěže San Remo Junior, kde Radim zasedal v porotě.

Foto Jaroslav HAUER

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *