Sexy kočka Ema Pink: Zhubla 72 kg, Kohák na ní mohl oči nechat! Jaké je tajemství její váhy? Vlastní dieta!

Ještě před dvěma lety vážila Ema Pink (28), která stála před branami vily Vyvolených, neuvěřitelných 140 kg! 

„Nejedla jsem třeba dva dny, a pak jsem naopak snědla všechno. Třeba třicet Lipánků na posezení! Praskala jsem ve švech, chtěla jsem před spaním cítit žaludek. Dokud jsem se nepřejedla a necítila klapku, tak jsem jedla dál,“ svěřila se. Pak se ale stalo něco, co jí změnilo život.

„Šla jsem tehdy domů, nejel výtah a já bydlela v pátém patře. Sedla jsem si na schody a čekala, až pojede. Když se po půlhodině nic nedělo, tak jsem šla pěšky. Byla to pro mě výzva, jak zdolat Everest. Vyšla jsem do mezipatra a už se mi začalo dělat mdlo. Byla jsem vyřízená. Stála jsem opřená o stěnu a začala brečet. Došlo mi, že ve 25 letech jsem zničená nula, že nemůžu nic, ani dýchat. A tak jsem si řekla: Konec! Musíš to zvládnout,“ pokračuje. Od té doby nejedla tři měsíce, jen pila slazenou minerálku. Způsobila si ale vážné zdravotní problémy.

Nakonec přišla na to, co jí vyhovuje. “Jedla jsem dvě až tři sousta z jakéhokoli jídla, kde nebyla mouka a cukr, ale každou hodinu a půl. Nikdy ne víc,“ prozradila Ema, kterou za rok zhubla neuvěřitelných 72 kg a váhu si udržuje dodnes.

Když se Ema Pink objeví ve společnosti, jako třeba na křtu knihy Tomáše Řepky Děkuji, je hned pozdvižení. Muži na ní totiž mohou nechat oči! A jedním z nich byl i Jakub Kohák. Díky svým zkušenostem Ema sama sestavuje jídelníčky a pomáhá lidem hubnout. Je také vystudovanou kosmetičkou a s jejími službami se můžete setkat v AniCafe u Anife Hassan Vyskočilové v centru Prahy.

Foto: redakce a archiv Emy Pink

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.