Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava🎄 Vánoce

Dnes chodí Mikuláš, a tak se Zdeněk Troška proměnil v čerta! Koukněte, jak mu to slušelo!

Takovou mikulášskou snad ještě děti v pražské Thomayerově nemocnici nezažily! S nadílkou totiž přišli čerti z nové pohádky Čertoviny a nemohl chybět ani režisér Zdeněk Troška coby vrchní velitel pekelníků.

Dominick Benedikt Hájek hraje v pohádce čerta Uheláka. Mezi dětmi byl ve svém živlu. „Nejvíc jsem se bál, když se blížily Vánoce a Mikuláš, vždycky jsem zalezl pod postel a nikdo mě nedostal ven!“ A jaký je jeho největší hřích? „Myslím, že jsem trochu šílený – miluji adrenalin a nebezpečí, takže jsem kolikrát nebezpečný i pro své okolí,“ směje se Dominick.

Za Mikuláše byl herec Richard Müller. „Bál jsem se hrozně, až do doby, než jsem zjistil, že je to táta, ale to už mi bylo sem let,“ vzpomíná představitel filmového Jana. A co on pokládá za svůj největší hřích? „Můj největší hřích jsou asi sladkosti, to musím přiznat, i já jimi rád hřeším,“ přiznává Richard.

Za hodného anděla byla herečka Sára Sandeva. Ta v Čertovinách hraje Haničku. „Hrozně moc jsem se čertů bála, ale třeba ve čtrnácti mě už bavilo chodit ven a pozorovat čerty s Mikulášem,“ směje se Sára. A Sářin největší hřích? „Jestli se jako hřích počítá i to, že jím čokoládu – tak asi čokoláda, ale já to vlastně neberu jako hřích,“ říká Sára.

Zdeněk Troška je díky svým pohádkám už čertů král. Čerty má ve svých pohádkách neustále. Ať už to bylo Z pekla štěstí, Čertova nevěsta či dětmi milovaný čert z Princezny ze mlejna. Sám přiznává, že jako dítě se čertů bál. „Jako dítě jsem se čertů bál, v každém tmavém koutě ve sklepě jsem jich vždycky viděl celý houf. A určitě byli v noci i pod postelí a za skříní a číhali, až vytrčím zpod peřiny nohu, aby mě do ní kousli “ přiznává jako vždy usměvavý režisér. Kdy si je tedy oblíbil? „Snad tehdy, když jsem se později zadíval do zrcadla a spatřil opravdického živého čerta. Od té doby jsem s nimi kamarád,“ směje se Zdeněk Troška. A čím hřeší on? „Já sežeru, na co přijdu, to je největší hřích, co mám, já nekouřím, nepiju alkohol, kafe nepiju, ale teda všechno sním…“ přiznává.

Nejnovější pohádka Čertoviny, které je televize Prima hlavním partnerem, bude mít v kinech premiéru 4. ledna.

Foto FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *