Tomáš a Tamara Klusovi si zahráli v klipu! Kolem sebe chtějí šířit lásku

Singl A pak, vůbec první píseň, kterou nazpíval Tomáš Klus společně se svou manželkou Tamarou, nyní dostal obrazovou podobu. Videoklip vznikl v režii Jordana Haje a Givinara Kříže a premiéru měl prostřednictvím sociálních sítí 4. prosince.

Ve videoklipu k novince A pak si zahráli Tomáš i Tamara Klusovi, kteří se shodli, že vypráví především o lásce a o snech. „Písničku A pak jsem napsal asi před rokem. Přišlo mi to přirozený a nejlepší na světě – od tý doby, co jsem s Tamarou, ji lámu do toho, abychom spolu i zpívali. Myslím, že je skvělý, mít rodinu, být zamilovanej a šířit lásku okolo, že na tom není nic patetickýho,“ říká Tomáš Klus.

V několika záběrech se Klusovi objeví v indiánském oblečení, ve kterém se brali – během natáčení oslavili čtvrté výročí svatby. Klip vznikal pod režijní taktovkou Jordana Haje a Givinara Kříže, kteří jsou společně rovněž součástí projektu Kapitán Demo.

Píseň A pak naživo premiérově zazněla během prvního z koncertů podzimního Recyklus Tour 30. září v pražském industriálním prostoru Pragovka, turné pokračuje až do 18. prosince.

Videoklip A pak
Hudba a text: Tomáš Klus
Zpěv: Tomáš Klus & Tamara Klusová
Kytara: Jiří Kučerovský
Režie: Jordan Haj a Givinar Kříž
Kamera: Anton Evdoshenko
Střih: Milan Freisler
Ke stažení: www.supraphonline.cz/album/333152-a-pak-feat-tamara-klusova

https://itunes.apple.com/album/a-pak-feat-tamara-klusov%C3%A1-single/id1281966401

Zdroj: www.tomasklus.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.