Sexy zpěvačka Vrzalová je tři měsíce po porodu je jako proutek. Hlavní představitelka Petra Peterová je těhotná a nevejde se do šatů!

Herečka a zpěvačka, hvězda filmu Decibely lásky a muzikálu Děti ráje Aneta Vrzalová se tři měsíce po porodu vrací do práce. A v pořádné formě. Aneta má všechna kila dole a pyšní se dokonalou postavou. Málokdo by hádal, že teprve před čtvrt rokem porodila syna Olivera.

“Rozhodně to nebylo zadarmo. Strašně jsem dřela. Patnáct kilo je pryč. Denně cvičím, doma i ve fitku, držím si jídlo. Jsou to jen řeči, když někdo říká, že to jde samo. Mám to fakt vydřené,” prozradila Aneta, která měsíc po porodu přestala kojit.

Aneta už je zpět v muzikálu Děti ráje, kde hraje jednu z hlavních ženských rolí.  Za sebou už má dvě představení a těší se na další. “Celý prosinec hrajeme v našem domovském Bobycentru Brno. Hrozně se těším. Hlídání mám zajištěné, babičky jsou připravené. Tím, že nekojím, to není problém,” dodala Vrzalová.

Prosinec v Dětech ráje bude na dlouhou dobu naopak poslední pro zpěvačku, hvězdu Abba Stars a dospělou Evu v Dětech ráje Petru Peterovou. Ta se naopak na prvního potomka teprve těší. Zpěvačka je v 5. měsíci těhotenství a je to už na ní pěkně znát. V muzikálu už kvůli bříšku jsou v pohotovosti kostymérky, které šaty povolují a na prosinec už musí dokonce chystat nové.

“Mám nahoře pět kilo, ale mám pocit, že jsou všechny opravdu v bříšku. To roste pěkně,” usmívá se Petra.  Zatím netuší, zda čeká hočlčku nebo chlapečka. “To bychom se měli dozvědět tento týden,” dodala Petra, která nejhorší nevolnosti už má za sebou a cítí se dobře. “Pracovně funguju normálně. Ráda bych v Dětech ráje odehrála celý prosinec a zpět bych nastoupila příští rok na podzim. Cítím se dobře,”  dodala Peterová.

Zdroj foto: Děti ráje Brno

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *