Premiérové seriály na AMC vrcholí. Jak to dopadne s nepolepšitelným tulákem z Farga, vztahy ve světě PC rebelů a Dorotkou?

S koncem roku se blíží i vyvrcholení nadupaného seriálového programu na televizní stanici AMC. Fargo, Halt and Cath Fire i Smaragdové město jdou do finále. Problémy tak bude řešit Ray s partnerkou Nikki, kterým se nepovede plánovaná loupež ve třetí řade seriálu Fargo. Klid nebude ani ve finální řadě seriálu Halt and Catch Fire, v češtině známého také jako PC Rebelové, v němž počítačoví inženýři a podnikatelé pracují na tvorbě antiviru, prvních online her i komunikačních nástrojů. A v dech beroucí zemi kouzel propukne závěrečný konflikt, který rozhodne o budoucnosti země Oz a o návratu Dorotky do městečka Lucas v Kansasu. Zpříjemněte si předvánoční čas s televizní stanicí AMC a dokoukejte zajímavé osudy oblíbených hrdinů.

Krást se nevyplácí
Nejnovější řada seriálu Fargo nabídla přehlídku zápletek a zločinů, které se točily kolem života dvou milenců. Potrhlý chlapík Ray Stussy a jeho svůdná partnerka Nikki Swango se hned v úvodu série rozhodli oloupit Rayova bratra Emitta. Zároveň se však zapletli do případu dvojité vraždy, což jim trošku pokazilo plány. Jednou ze zavražděných obětí byl totiž muž se záhadnou minulostí, jehož nevlastní dcera Gloria je policistka. Svým nepodařeným činem tak milenecká dvojice pořádně zamotala nejen svými, ale i cizími životy. Nechte se unést skvělým hereckým obsazením, fantastickou hudbou a sledujte, kdo komu udělí lekci a kdo se chystá na odplatu. Třetí řada seriálu Fargo vyvrcholí v pondělí 11. prosince ve 22 hodin.

Nelehký svět počítačových rebelů
Celé čtyři roky uběhly od odvysílání první epizody seriálu Halt and Catch Fire a tolik očekávaná finální čtvrtá série konečně spatřila světlo světa. V každé její epizodě se představil některý z aspektů moderního on-line prostředí. Minulá sezóna se zaměřila na úsilí Camerona a Donny přenést svou společnost ze světa internetových her do světa internetového obchodu. Při cestě k dokončení projektu však narazili na mnohé překážky. Jak utváření nejranějšího období internetu ovlivnilo osobní životy i klima ve společnosti sledujeme ve čtrvté řadě seriálu. Soutěživost mezi hlavními hrdiny stále stoupá. Kam až jsou ochotní zajít, aby dosáhli svého úspěchu? Zda nakonec dojde k tomu správnému spojení, nebo se vše zvrtne v drama sledujte na televizní stanici AMC už ve čtvrtek 14. prosince od 22 hodin. Ne náhodou navíc v seriálu můžete u některých postav nalézt inspiraci Stevem Jobsem či Stevem Wozniakem, ikonami moderních technologií. Poznáte je?

Dorotka nebude jen přihlížet
Dorotku z premiérového seriálu Smaragdové město, ve kterém se odehrává příběh plný čar a kouzel, jste si jistě zamilovali. Na své cestě za čarodějem se hlavní hrdinka setkává s mnoha záhadnými bytostmi, jako je voják, který ztratil paměť, nebo chráněný chlapec. Tornádem unesenou Dorothy Gale, ztvárnila Portoričanka Adria Arjona, která bude v poslední epizodě seriálu čelit také konfliktu mezi čarodějnicemi a městečkem Oz. Kdo ovlivní budoucnost země Oz sledujte v neděli 17. prosince od 14 hodin na televizní stanici AMC. Má Dorotka naději zlomit proroctví a vrátit se do normálního světa?

Zdroj: www.amcnetworks.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.