Textař Dalibora Jandy, spisovatel Jan Krůta, nahrál originální videoklip! A knížku pokřtil zvonečky… VIDEO UVNITŘ!

Napsal už třicátou knížku a rozhodl se ji propagovat netradičním způsobem. Textař a spisovatel Jan Krůta totiž kvůli své poslední, dvoukilové, publikaci MŮJ DOMOV – MŮJ SVĚT natočil videoklip! “Kamarád, který je expert na nabídku a prodej všeho, mi kladl na srdce, že dneska samotná slova opravdu skoro nic neznamenají. Musí se spojit s obrazem, protože jinak jako bys nebyl,” svěřil na sociální síti.

“Vytvořili jsme malou představovačku mé nové knížky. Chápu, že kdyby v tom klipíku vystupovala kráska, a ne zvíře, líbilo by se to mně i vám určitě víc. Ale co nadělám. Žádná kráska s hlavou poblíž nebyla, zbylo to na mně,” pokračoval. “Ochotnická one man show člověka, který normálně jen píše – a nemluví,” dodal na závěr. Jak se mu klip povedl? Podívejte se!

Knížka, která je ideálním vánočním dárkem pro všechny generace a zvlášť pro ty, kdo neměli štěstí na učitele dějepisu, se už dočkala svého křtu. A za kmotry nešli nikdo menší, než herci Petr Štěpánek a Kryštof Hádek, kteří oba historické postavy hráli.  A křtilo se netradičně – zvonečky! “Šampaňské se pije. My jsme knize zazvonili na šťastnou cestu ke čtenářům a aby si následující dva roky přivedla před Vánoci nové bratříčky – druhý a třetí díl historického přehledníku MŮJ DOMOV – MŮJ SVĚT,” svěřil autor.

A na co se v knížce můžete těšit? “Je to čítanka svátečních i všedních dní běhu času v souvislostech světové a české historie. Průvodce dějinami okamžiků od začátku letopočtu do konce středověku. Letopisy světových, českých a regionálních dějin… Rukověť pro lidi, kteří neměli štěstí na dobré učitele dějepisu,” prozradil autor.

Knihu koupíte ve všech dobrých knihkupectvích.

Foto Jaroslav Hauer, Michaela Feuereislová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *