Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Rocky Peter Pecha a Markéta Procházková jsou spolu šťastni! Tedy alespoň v novém klipu. A natáčení si prý užívali… VIDEO UVNITŘ!

A je to tady! Představitel hlavní role z muzikálu Rocky Peter Pecha se svojí kolegyní Markétou Procházkovou (Adrian) natočili pro svoje fanoušky speciální vánoční videoklip. A to k romantické písni Šťastní být. Ten je z části sestříhaný ze záběrů přímo ze scény muzikálu ROCKY, kterou mohou diváci vidět na živo v Kongresovém centru Praha do konce prosince 2017. A právě tato skladba dokazuje, že legendární příběh o boxerovi není primárně o zápasu a boji, ale je to především silná love story, která zvedne ze sedaček každého přítomného v sále! Markéta s Peterem si natáčení velmi užili. Nechyběly ani legrácky, které se nakonec dostaly i do samotného videa.

Producenti v rámci premiéry videoklipu nadělili vánoční akci svým zákazníkům, která nabízí nákup 2 vstupenek a třetí je pouze za 1 Kč. 

Vstupenky můžete koupit zde:

http://www.rockypraha.cz/vstupenky/

Foto Muzikál Rocky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *