Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Saša Rašilov si zamiloval jízdu na koloběžce. Svezl na ní i nejmladší dceru!

Herec Saša Rašilov se před pár měsíci stal otcem již třetí dcery, kterou má se svou snoubenkou herečkou Lídou Němečkovou.

Saša je pracovně velmi vytížený, účinkuje v Národním divadle, kde i začíná zkoušet novou činohru Faust, která má premiéru v březnu příštího roku. Na TV Prima ztvárňuje jednu z hlavních postav v seriálu Ohnivé kuře.

Volných dnů si považuje a maximálně je věnuje své rodině. Vášnivý požitkář si před časem pořídil koloběžku, kterou využívá jako přibližovadlo hlavně na vesnici za Prahou, kde žije.

Dokonce na koloběžce svezl i dceru Marušku, kterou si jednoduše vložil na hruď do nosítka a měl tak volné ruce. „Poslední dobou buď točím nebo jsem v divadle. U nás na Zbraslavi je nádherná příroda, takže volné dny jsem si tu užíval s mou novou koloběžkou Kostka. Léta jsem jezdil na kole, ale koloběh je úplně o něčem jiném. Jedu si svým vlastním tempem a kochám se zdejší nádhernou přírodou. Zkrátka Jedu si svoje! Pořídil jsem si skládací verzi koloběžky Kostka Tour Fold, abych ji mohl kdykoliv dát do kufru auta a vyrazit třeba i do města. Moje dcera Josefína si oblíbila roli fotografky a tak při naší projížďce vzniklo pár fotek a hned po té jsem svou Kostku zazimoval a už teď se těším na jaro“, říká úspěšný herec.

Foto: Kostka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *