Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity🎄 Vánoce

Vánoce slavili předčasně! France v blikacím svetru, Matuš v tradičním šátku, Machulda v kostýmu Elvise! A stavil se i Sámer Issa

Na stříbrnou adventní neděli bylo v restauraci Černý kohout neobvykle rušno. Vánoční mejdan si tu totiž uspořádali mnozí zpěváci a zpěvačky, aby se nejen pobavili, ale zároveň podpořili dobrou věc. Benefiční večer měl totiž za cíl podpořit organizaci pro asistenční psy Hellpes.

Na večírek dorazil v tradičním šátku a elegantním saku Bohuš Matuš, který sklidil velký úspěch.

Stavil se zazpívat i Sámer Issa, který se vrhl na písničky v češtině…

Nechyběl ani mladý zpěvák Jakub Machulda, který všechny rozezpíval hity Elvise Presleyho.

Třešničkou na dortu byl zpěvák Martin France, který vánoční party pojal stylově – přišel ve svítícím svetru se sobem a čepičkou na hlavě.

V rámci večera ukázala i ředitelka organizace Hellpes Zuzana Daušová se svými psími svěřenci, co vše umí a jak jako asistenční psi, dokáží pomoci. Na závěr večera se losovaly i dárky v podobě voucherů na večeři pro dvě osoby do restaurace Černý kohout.

Byl to již v pořadí druhý benefiční večer pro Helppes, kam se do kasičky vhazovalo dobrovolné vstupné a tak se v následujících dnech zapečetěná kasa donese na Městskou část Praha 5, aby se zjistilo, kolik financí doputuje pro asistenční psy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *