5 tipů na dárek, se kterým uděláte přítelkyni radost

Ať už přemýšlíte od září, čím svou vyvolenou potěšíte, anebo se na vánoční nákupy vydáváte na poslední chvíli, špetka inspirace na originální dárky nikdy neuškodí. Podívejte se na 5 nevšedních tipů, kterými můžete udělat partnerce radost.

Skvělým dárkem pro milovnice sportovně elegantní módy je stylový a pohodlný Model Club C z řady Reebok Classic Leather. Seženete na www.reebok.cz za 2 449 Kč.

Pokud přemýšlíte, čím svou partnerku (mile) překvapit, darujte jí Venušiny kuličky, erotickou hračku, kterou ocení každá žena. Kromě navození příjemného pocitu díky jemné stimulaci při pohybu nositelky pomáhá tato hračka pozitivně ovlivňovat sexuální prožitek obou partnerů. Vyrábí se v České republice. Venušiny kuličky classic pořídíte na www.whoopdedoo.cz od 2 290 Kč.

Pro milovnici designu a jedinečného rukopisu výtvarníka Lukáše Musila známého jako Musa přichází na trh limitovaná Musa edition. Každý z řady luxusních vibrátorů nese jednu jeho unikátní, jemnou a intimní kresbu. Vibrátory Musa edition pořídíte na www.whoopdedoo.cz či ve vybraných obchodech za 9 900 Kč.

Střídá vaše partnerka neustále obaly na svůj iPhone? Pořiďte jí takový, který jen tak nevymění. Originální obal na iPhone MAAPII seženete za 590 Kč na http://shop.maappi.com/

Jestli patříte ke stoupencům „měkkých dárků“, je pro vás tričko, taška či batoh MAAPPI s motivem map to pravé. Kromě toho, že přítelkyně ocení originální design, podpoříte i dobrou věc. Za značkou MAAPPI totiž stojí třináctiletý autista Matěj a část zisku z prodeje půjde na pomoc nejenom jemu, ale dalším dětem s autismem. Originální dárky seženete na e-shopu http://shop.maappi.com//, který byl spuštěn díky podpoře fanoušků po úspěšné kampani na Hithitu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.