Stylová sluchátka pro sportovní aktivity

Společnost Plantronics, průkopník v oblasti audio a přenosných technologií, rozšiřuje své sportovní portfolio o novinku BackBeat FIT Family. Jedná se o celou řadu bezdrátových sportovních sluchátek, které se hodí k aktivnímu životnímu stylu každého uživatele. Mezi nové produkty patří řada BackBeat FIT 300, BackBeat FIT 500, BackBeat FIT Training a BackBeat FIT Boost, jež budou kompatibilní s aplikací PEAR Personal Coach.

„Produktová řada BackBeat FIT Family nabízí nejrůznější funkce navržené s důrazem na sportovní vyžití,“ říká Greg Miller, ředitel pro Business Management společnosti Plantronics. „Sluchátka BackBeat FIT se speciální ochranou proti potu jsou stabilní, pohodlná a vhodná pro jakoukoli sportovní činnost. Ať už hledáte sportovní sluchátka se speciálními funkcemi, nebo chcete jen pohodlný a stylový poslech hudby po celý den.“

BackBeatFIT 500 Teal Hero Dry
BackBeatFIT 500 Teal Hero Wet
BackBeatFIT 500 Black Ortho

Sluchátka BackBeat FIT mají prvotřídní funkce, pro které jsou produkty společnosti Plantronics známy po celém světě. Jsou navrženy pro maximální pohodlí, stabilitu, výkon a odolnost. Díky kvalitě a výkonu zvuku Plantronics může nová řada sluchátek umocnit veškeré fitness zážitky – od tréninků pro začátečníky přes běh či jógu až po pokročilé tréninkové programy nebo maratony. Cenově dostupné produkty jsou k dostání v řadě barevných provedení, s různými funkcemi i možnostmi nošení. Pomáhají tak motivovat každého sportovce k lepším výkonům.

BackBeat FIT Family

  • Řada BackBeat FIT 300 nabízí jedny z nejlehčích Bluetooth® sluchátek na světě, které jsou určeny pro fitness i každodenní využití. Bezdrátové sluchátka BackBeat FIT 300 nabízejí diskrétní, ultralehký, přenosný a potu odolný design, jež slibuje pohodlí i stabilitu a zabraňuje nechtěnému hluku v posilovně či tělocvičně. Kombinace kabelu s nízkým třením, šestihodinová životnost baterie a patentovaného bezpečného systému ušního hrotu vytváří ze sluchátek BackBeat FIT 300 dokonalý produkt pro aktivní i každodenní použití a současně poskytuje plnohodnotný zážitek z poslechu.
  • BackBeat FIT 500 jsou určeny těm, kteří jsou rádi aktivní a chtějí vstoupit do světa bezdrátových sluchátek. Řada BackBeat FIT 500 nabízí dokonalý zážitek před, během i po tréninku, až 18hodinovou kapacitu baterie, ochranu proti potu a pohodlné ušní hroty s paměťovou pěnou, které blokují šum a pomáhají uživatelům soustředit se na hluboký a bohatý zvuk.
  • Edice BackBeat FIT Training a BackBeat FIT Boost vycházejí z proslulých bezdrátových sluchátek BackBeat FIT společnosti Plantronics a představují dvě nové vylepšené verze, které uživatelům pomohou splnit své osobní očekávání a motivují je k lepším sportovním výkonům.
BackBeat FIT 300 Coral
BackBeat FIT 300 Blue
BackBeat FIT 300 Blue

BackBeat FIT 300 a BackBeat FIT 500 jsou na Českém trhu dostupné prostřednictvím autorizovaných partnerů a prodejců. Edice BackBeat FIT Boost a BackBeat FIT Training budou v České republice k dostání od roku 2018.

Produktová řada Plantronics BackBeat FIT Family
BackBeat FIT Family je nejnovější přírůstek portfolia bezdrátových produktů Plantronics BackBeat. Portfolio BackBeat Bluetooth® sluchátek zahrnuje řadu BackBeat 500, pohodlné a cenově dostupné Bluetooth® sluchátka; BackBeat PRO 2, bezdrátové sluchátka s aktivním rušením šumu; BackBeat GO 3, bezdrátová sluchátka, která přinášejí vysokou zvukovou kvalitu; BackBeat SENSE, inteligentní bezdrátová sluchátka se senzorovou technologií; a řadu BackBeat 100, hybridní bezdrátová sluchátka s ultralehkým designem pro celodenní používání. Veškeré produkty značky Plantronics slibují vysokou kvalitu, dlouhou životnost a maximálně pohodlné užívání. Uživatelům umožňují krom poslechu hudby také provádění telefonních hovorů.

O společnosti Plantronics
Plantronics je průkopníkem zvuku a světovým lídrem v odvětví komunikačních technologií. Vytváří inteligentní a přizpůsobivá řešení, která podporují nejdůležitější potřeby zákazníků: využívat jednoduchý a jasný způsob komunikace, aniž by byli rušeni okolními zvuky. Řešení společnosti Plantronics jsou využívána po celém světě jak spotřebiteli, tak firmami a jsou optimální volbou pro otevřené kancelářské prostory. Plantronics nabízí vysoce kvalitní komunikační řešení, na které dnes zákaznici spoléhají, a v zájmu jejich budoucích požadavků je také neustále inovuje. Plantronics dodává nejen špičkové Bluetooth sluchátka, ale nabízí také moderní metody sjednocené komunikace (UC) umožňující jednoduché připojení jedním dotykem, sofistikovaný zákaznický servis a kvalitní datovou analýzu.

Zdroj: www.plantronics.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *