Kinder nás baví! Máša a medvěd nebo The Happos Family nově v Kinder Surprise, navíc limitované čokolády!

Kinder Surprise je tu opět s novým překvapením! Nyní můžete v lahodném čokoládovém vajíčku objevit oblíbené hrdiny z animovaného seriálu Máša a medvěd a veselé hroší kamarády The Happos Family. Rozverní hrošíci i zvířecí kamarádi Máši a medvěda si získali celý svět svým dováděním a rozpustilými kousky. Bavte se s nimi i vy!

Znáte malou nezbednou holčičku Mášu a jejího laskavého kamaráda medvěda? Malá, ale rázná Máša dokáže bývalého cirkusového medvěda svými kousky občas pěkně poškádlit. Nerozlučnou dvojku z domečku u lesa už nyní nemusíte vidět jen na obrazovce, ale můžete ji mít i u sebe doma! Bezprostřední Máša ve svém fialovém šátku, klidný medvěd a spousta jejich zvířecích kamarádů ze dvora i z lesa na vás nově čekají v Kinder Surprise.

Stejně tak i modří hrošíci ze seriálu The Happos Family. Parta hroších kamarádů se pokaždé nemůže dočkat, až z jejich africké rezervace odjede poslední autobus s turisty. Jen co zmizí za kopcem, ve vteřině se ze vzorných klidných hrochů promění v nespoutané kumpány, kteří si pokaždé vymyslí novou veselou zábavu. Skamaraďte se s těmito hravými hrošíky i vy – čekají na vás v oblíbeném Kinder Surprise.

Limitovaná edice Kinder čokolády s andělem a čertem nejen na Mikuláše! Ať už máte doma divokého čertíka, hodného andílka nebo veselého mlsouna, nezapomeňte, že všechny děti si zaslouží sladkou mikulášskou nadílku. Lahodná Kinder čokoláda je přesně to pravé, čím sladce odměníte všechny dobré skutky vašich drahoušků i malých uličníků. Oblíbenou Kinder čokoládu s mléčnou náplní může Mikuláš vašim dětem nadělit s věnováním a rozpustilým andílkem a čertem na obalu. Darovat je ale můžete i vašim dospělým přátelům či drahým polovičkám. Jste boží dvojka, protiklady, které se přitahují, nebo v tom zkrátka lítáte spolu?

O společnosti Ferrero
Ferrero Group je globální společnost v soukromém vlastnictví rodiny Ferrero. Její historie se začala psát v roce 1942 v severoitalském městě Alba, kde si zakladatel společnosti Pietro Ferrero během druhé světové války otevřel malou cukrárnu. K výrobě lákavých a cenově dostupných výrobků začal používat lískové oříšky z místních zdrojů. Společnost se v průběhu let rozrostla a stala se jedním z předních výrobců cukrovinek v Evropě a zároveň jednou z největších na světě.  K portfoliu společnosti patří vedoucí značky na trhu jako je například Nutella, Tic Tac, Ferrero Rocher, Kinder Surprise a Kinder Bueno.

Zdroj: Ferrero

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *