Rocky Peter Pecha se zasnoubil: Na Štědrý den požádal partnerku o ruku!

Po osmi letech se rozhoupal. Představitel Rockyho ze stejnojmenného muzikálu Peter Pecha požádal svou krásnou přítelkyni Kateřinu Sedlákovou na Štědrý večer o roku. Českému Rockymu vyšel až plán „B“.

Měl vše dopředu naplánované a svou lásku chtěl překvapit ve velkém stylu. Žádost o ruku měl vymyšlenou jako vystřiženou z dnes již legendárního snímku Rocky, kterého sám v Kongresovém centru v Praze již několik měsíců úspěšně ztvárňuje.

„Na Štědrý den jsme byli před večeří na procházce Starým městem. Měl jsem to už nějaký čas připravené, a chtěl jsem to udělat na kluzišti ve Starém městě. Ale bohužel jsme se s provozním špatně domluvili a zavřel o hodinu dřív,“ svěřil se Pecha, který naštěstí nezazmatkoval.

„Vymyslel jsem plán „B“. Po romantické procházce jsme vyšli až na vyhlídku v Letenských sadech a tam jsem se vyslovil. Samozřejmě jsem klasicky poklekl. Byly to naše první společné Vánoce a proto jsem chtěl aby jsme na ně nikdy nezapomněli,“ prozradil Peter, který se s krásnou Kateřinou Sedlákovou, která nejenže zpívá s Bárou Polákovou, ale taktéž působí v Hudebním divadle Karlín a v Divadle Josefa Kajetána Tyla v Plzni, seznámil během studií na JAMU v Brně.

Ačkoliv tradice káže, že svatba by měla být do roka a do dne, Pecha se snoubenkou si dají nejspíš na čas. „Zatím necháváme doznít ty pocity. Uvidíme, zda ji stihneme do léta nebo ne. Bude to překvapení i pro nás,“ vysvětlil Peter, který nyní více než na svatbu má v hlavě poslední letošní představení Rockyho v Kongresovém centru a hlavně jarní koncert s kapelou Puppet POV, který pečlivě připravuje.

Tak se necháme překvapit, zda dřív bude svatba nebo miminko. Inspirací by pro něj mohl být jeho kolega z Rockyho Jan Kříž, kterému manželka Marie porodí prvorozené dítě počátkem příštího roku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *