Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Úspěšný klip Báry Polákové Po válce má hvězdně obsazený remake! Kdo si v něm zahrál?

Barbora Poláková v novém roce pilně pokračuje v přípravách nového sólového alba ZEMĚ, ohlášeného na 9. března. Mimořádně úspěšnou předzvěstí druhé řadovky se stal klip k pilotnímu singlu Po válce, který se dočkal rozverného remaku s hvězdným obsazením – spolu s Bárou a její kapelou si v něm zahráli Pavel Liška, Martha Issová, Ivana Chýlková, Marie Štípková, režisér Jiří Zeman a další nadšenci.

První část speciálního videoklipu A po válce Vánoce, který se natáčel opět na jeden záběr pozpátku, měla premiéru na Štědrý den.

Kompletní verze i s veselou silvestrovskou pointou byla zveřejněna poslední den v roce . Oblíbená zpěvačka a herečka tak svým příznivcům zpříjemnila čekání na nové album a následující klubové Tour 2018, které od 16. března do 23. dubna navštíví 12 českých měst a Bratislavu.

„Asi tři dny po zveřejnění prvního klipu k singlu Po válce, jsme se potkali s Jirkou Zemanem, kamarádem, který v klipu hrál a pomáhal mi se učit text pozpátku. Nejdřív jsme si dělali trochu srandu z toho, že když už to umím, chtělo by to ještě nějak využít a pořádně se vyblbnout. Pak nás napadlo, že by bylo skvělý natočit vánoční večírek. I s kapelou a kamarádama, a udělat takový dárek pro fanoušky i s PFkem. Jirka se chopil režie a všichni ostatní obsazení a produkce,” vysvětluje Bára Poláková, jak vznikl nápad na předělávku klipu Po válce.

Zároveň přiznává, že motivací byla i snaha utnout spekulace ohledně natáčení původní verze a pochyby, zda místo faktu, že klip skutečně vznikl na jeden záběr pozpátku včetně deklamace textu, nešlo jen o pouhý trik.

„Taková postprodukce by stála zřejmě několikanásobně víc než celý klip, ale já bych to teda klidně brala… Měla jsem obě natáčení pocit, že mi praskne hlava…,” dodává dvojnásobná držitelka ceny Akademie populární hudby Anděl 2015 (v kategorii Objev a Píseň roku).

Nová verze klipu vznikla vlastně “podomácku”, výsledek je však naprosto perfektní. „Do natáčení se zapojili snad všichni naši blízcí. Moje ségra, mamka, taťka, Pavel, Jirky manžel, neteř a dokonce i rodiny kamarádů. Každý něco sehnal. Bylo to úplně dojemné. Natáčeli jsme v Meet Factory. A podle začátku klipu vidíte dobře, co jsme tam udělali za bordel. To jsme ale taky pak všichni uklízeli, nejvíc kluci z kapely, protože holky dávaly zas do kupy zničený oblečení od dortů. No zážitek to byl každopádně,” popisuje Poláková.

Barbora Poláková – Tour 2018

 • 3. Olomouc / S Klub (19:00)
 • 3. Krnov / Kofola music club (20:00)
 • 3. Brno / Radost concert Hall (20:00)
 • 3. Bratislava / Babylon (20:00)
 • 3. Frýdek Místek / Stoun (19:00)
 • 3. Turnov / KC Střelnice (20:00)
 • 4. Ostrava / Music club Garage (20:00)
 • 4. Nový Jičín / Musiclub Drago (21:00)
 • 4. Litomyšl / Music Club Kotelna (20:00)
 • 4. Kolín / Staré Lázně (20:00)
 • 4. Mladá Boleslav / ŠKODA Muzeum (20:00)
 • 4. Praha / Lucerna Music Bar (19:30)
 • 4. Praha / Lucerna Music Bar (19:30)

Předprodej vstupenek v síti Ticketportal – https://www.ticketportal.cz/

Zdroj: https://barborapolakova.com/cs/solo/ a https://www.facebook.com/BarboraPolakovaOfiko/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *