Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa je nový originální miniseriál

Dětský televizní kanál Cartoon Network, spadající pod společnost Turner, představí v ČR svůj nový originální komediální počin Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa. Seriál tvořený celkem 10 tříminutovými díly bude uveden v pondělí 22. ledna 2018 v 17.05hodin. Epizody sledují mladého lesního prince Ivandoa a jeho pomocníka Berta na hrdinské výpravě. Ivandoe se vydává na velkolepou dobrodružnou cestu, během které objevuje nová a tajemná zákoutí lesa a potkává mnoho zvláštních lesních tvorů. Na českém dabingu se podíleli například moderátor Libor Bouček a herec Marcel Vašinka.

Tvůrci Ivandoa jsou dánští animátoři Christian Bøving-Andersen a Eva Lee Wallbergová, kteří již dříve pracovali na oblíbeném seriálu Cartoon Network Gumballův úžasný svět. Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa představuje mladého lesního prince Ivandoa, který od svého otce, krále Mocného jelena, dostal úkol přinést magické zlaté pírko strašidelného Orlího krále. Během výpravy princi pomáhá jeho oddaný pomocník, malý ptáček Bert. Ivandoe zažívá díky svým činům velkolepá a přitom zábavně praštěná dobrodružství, objevuje nové a tajemné oblasti lesa a celou řadu tamějších zvláštních tvorů. Seriál bude na českém kanále vysílán denně vždy od 17.05 hodin, poslední setkání s Ivandoem na děti čeká ve středu 31. ledna.

Seriál Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa vznikl ve spolupráci s kodaňským studiem Sun Creature Studio, finančně se podílel také Dánský fond veřejné služby. Pilotní díl byl vytvořen ve studiu Copenhagen Bombay.

Christian Bøving-Andersen a Eva Lee Wallbergová uvedli: „Byla to pro nás opravdová zábava. Pro Cartoon Network ve spolupráci se Sun Creative Studio jsme realizovali projekt, který rozvinul původní myšlenku vzniklou ve východním Londýně na současných 10 epizod vytvořených v Kodani. S výsledkem jsme nadmíru spokojeni a opravdu doufáme, že ho i děti ocení a budou si užívat Ivandoova dobrodružství stejně jako my.“

O Cartoon Network
Cartoon Network, spadající pod společnost Turner, se zaměřuje prostřednictvím svých zábavných  a dobrodružných seriálů především na chlapce, ale zároveň oslovuje i dívky. Program a jednotlivé seriály prezentují témata zábavy a humoru, přátelství, představivosti či akce a dobrodružství. Cartoon Network cílí na hochy a dívky ve věku 6 až 12 let, u nichž se snaží podpořit jejich vlastní osobnost prostřednictvím bohatého zábavního a globálně úspěšného televizního obsahu. Programová skladba zahrnuje oblíbené komediální animované seriály jako Gumballův úžasný svět, Čas na dobrodružství, Normálka, Clarence, Steven Universe a Uncle Grandpa či akčně dobrodružné seriály jako Raketové holky, Ben 10 a Teen Titans Go!

Cartoon Network nabízí, od svého uvedení coby celoevropského televizního kanálu v roce 1993, lokalizovaný obsah napříč Evropou, Blízkým východem a Afrikou, kde je dostupný v 19 jazycích a ve více než 142 milionech domácností v 70 zemích. Cartoon Network příznivcům přináší obsah také prostřednictvím cenami ověnčené internetové stránky přístupné i z mobilních zařízení, řady her, videí, licencovaných hraček a dalšího zboží. Cartoon Network je značkou vlastněnou společností Turner, spadající pod Time Warner.

Zdroj: www.cartoonnetwork.cz nebo https://www.facebook.com/CartoonNetworkCesko/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.