Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pitíZábava

Oslavte Den svatého Patrika – nejznámější irský svátek, kdy se vše zazelená!

Tato událost však překročila hranice samotného Irska a slaví se v mnoha metropolích po celém světě. Česká republika se k oslavám přidala a ty jsou tady každým rokem postupně větší a větší. Bude tomu tak i 17. března 2018, kdy v Praze proběhne Tour svatého Patrika, kterou doplní akce ve více než 400 podnicích po celé zemi.

Oslavy budou i tentokráte pod taktovkou legendární irské whiskey Jameson, která je nejprodávanější irskou whiskey na světě. Program Tour svatého Patrika bude vycházet z loňské úspěšné akce, kde se mohli návštěvníci projít, zastavit a pobavit na několika netradičních místech včetně pražské náplavky, několika kulturních a hudebních klubů nebo Tančícího domu či OD Kotva. 17. března 2018 se už mohou návštěvníci těšit na obdobnou verzi, kde nebude chybět Tančící dům, ale také nové kluby a nová místa se zajímavým programem.

Oslavy svatého Patrika 2017, Lucie Křižíková, Jitka Asterová, Monika Leová, Markéta Konvičková

Program Tour svatého Patrika 2018 bude ještě bohatší než loni a pořadatelé jej budou postupně odkrývat na www.toursvatehopatrika.cz. Základem bude živá hudba, různá kulturní vystoupení včetně stand-up comedy nebo autorských čtení a workshopů a bohatě zásobené Jameson bary.

V rámci oslav si Jameson tradičně připravil také limitovanou edici své Jameson Whiskey, která bude k dostání u vybraných prodejců. Tato limitovaná edice 1litrové lahve bude k dostání od ledna ve vybraných restauracích a barech a také na www.prestigeselection.cz za cenu 669,- Kč.

Za designem lahví z limitované edice stojí každý rok jiný umělec. Letošní etiketu navrhla irská umělkyně Claudine O’Sullivan. Vychází z povahy svátku svatého Patrika, který je o přátelství a soudržnosti, proto si k projektu také přizvala i své blízké kamarády, aby s ní spolupracovali na projektu – fotografa Leonna Warda a designéra Alexe Mellona. Při tvorbě designu lahve se inspirovali postavami irské mytologie Fianna. Lahev obsahuj e také NFC čip pro napojení na aplikaci a zapojení do globální soutěže.

Zdroj: www.toursvatehopatrika.cz a #BezeStrachu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *