Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

MódaZábava

V čem oslnily hvězdy na 75. ročníku Golden Globe Awards? V kolekcích od Louise Vuittona a Bulgari!

Americké hvězdy zářili na 75. ročníku předávání Zlatých glóbů! Akce se konala 7.1.2018 v hotelu Beverly Hilton v Beverly Hills. Gala večer moderoval Seth Meyers. V čem dorazili herci a herečky?

Nejlepší herečka Jessica Biel (IG: @jessicabiel, 4,5M) se rozhodla pro diamantové náušnice italského designéra z roku 1950 s detailem luku spojenou s dvěma diamantovými náramky z třicátých let, vše v platině s diamantovým prstencem z bílého zlata Serpenti. Jessica má dvě nominace jako nejlepší herečku pro svůj výkon v The Sinner a jako výkonný producent seriálu, který je nominován na Best Limited Series.

Nejlepší herečka Reese Witherspoon (IG: @reesewitherspoon, 11.5M) se rozhodla pro platinový náramek z roku 1950 s diamanty a náušnicemi z diamantové příze v platině od roku 1938. Reese je nominována na výkon v televizní sérii “Big Little Lies”.

Nejlepší herečka Alison Brie (IG: @alisonbrie, 322K) se rozhodla pro bílé zlato a diamantový náhrdelník ze sbírky “Le Magnifiche” společnosti Bulgari, která byla spojena s hodinami onyxu a diamantu Serpenti a dvěma prsteny z bílého zlata. Alison je nominována za svůj výkon v televizním seriálu “Glow”.

Nominaci na nejlepší vedlejší herečku má Laura Dern (IG: @lauradern, 239K), která si vzala růžové zlaté náušnice a prsten s dřevěnými prvky a diamanty z kultovní sbírky Serpenti společnosti Bulgari spolu s černými hodinami Serpenti s růžovými zlatými a diamantovými detaily. Laura je nominována za její vystoupení v televizní sérii “Big Little Lies.”

Nejlepší herec Alexander Skarsgard se rozhodl pro hodinky Bulgari Octo 38 mm ve zlatě s bílým ciferníkem a oktávovými manžetovými knoflíky v 18 kt růžového zlata s onyxem. Alexander je nominován na výkon v televizní sérii “Big Little Lies.”

Herečka Yvonne Strahovski (IG: @yvonnestrahovski, 251K) m bílý zlatý náhrdelník Bulgari se smaragdy, zafíry a diamanty s dvojicí diamantových náušnic a kroužků Serpenti. Yvonne je členem nominovaných seriálů Nejlepší dramatický televizní seriál “The Handmaid’s Tale”.

Alicia Vikander má na sobě šaty Louis Vuitton a obuv vyrobené speciálně pro 75. ročník Zlatého glóbu. Alicia Vikander má na sobě šaty s vyšitým hedvábím a černými korálky, krystaly a kovovými nitěmi. Alicia Vikander má také černo stříbrné sandálky. Oscarová vítězka Alicia Vikander představuje na každoroční akci náušnice z bílého zlata s diamanty, akvamaríny a safíry spárované s odpovídajícím kroužkem Serpenti.

Emma Stone, doprovázená Billie Jean King, ikonou tenisu a obhájkyní za práva žen má na sobě Louis Vuitton na zakázku vyrobené asymetrické šaty, které jsou v černé krajce vyšívané černými perlami, krystaly a flitry. Krystaly jsou také na černých sandálkách a šperky jsou  z kolekce klenotů Louis Vuitton, které obsahující dva kroužky z bílého zlata a diamantů. Emma Stone je nominována za nejlepší výkon herečky v kategorii muzikál nebo komedie.

Michelle Williams, doprovázená aktivistkou Taranou Burke, zakladatelkou #MeToo má na sobě šaty na zakázku od Louise Vuittona, dále stylové doplňky a náhrdelník. Michelle Williamsová je nominována za nejlepší výkon herečky v kategorii drama. Michelle Williamsová má na sobě zakázkové korzetové šaty. Šaty jsou vyrobeny z černého hedvábí a lamé, vyšívané perlami a kovovou nití, na nohou má černé saténové sandály. Dále má na sobě náušnice Louis Vuitton z bílého zlata s diamanty.

Zdroj:  Louis Vuitton a Bulgari, Golden Globe Awards

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *