Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

ZábavaZe života

Chceš se stát hvězdou, hrát v muzikálu, ve filmu či v reklamě? Přijď na casting a sen může být realitou!

Jedinečná možnost pro všechny děti a mladé lidi z Prahy a okolí, kteří se chtějí zlepšovat, rozvíjet talent a stát se jednou hvězdami. To je škola Elite Junior Class, která sny mění v realitu. Nyní pořádá pro všechny, kteří jednou hodlají zazářit, casting.

Poznali jste se? Pak se stačí jen registrovat a přihlásit. Možná hledají právě vás! 

O projektu:
Elite Junior Class je unikátní projekt pro všechny holky a kluky ve věku 7 – 25 let z Prahy a okolí, kteří mají talent a chtějí ho využít. Věnuješ se tanci, zpěvu nebo hraní a nestydíš se vystupovat před lidmi? Sníš o kariéře zpěváka, herce či tanečníka na profesionální úrovni? Chceš se učit od těch nejlepších? Pak hledáme právě Tebe! Neupřednostňujeme vyhraněné typy či vítěze mezinárodních soutěží. Pro nás je důležité být originální, svůj a ukázat, co v Tobě je. S námi Tě čeká spoustu dřiny ať už na tanečních trénincích, pěveckých cvičeních či hodinách projevu, ale také spoustu zábavy při vystupování před lidmi, na komerčních i benefičních akcích nebo u profesionálního focení, které Tě čeká.

Více na www.ejctalent.cz 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *