Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

❤ ValentýnMóda

Užijte si novou valentýskou třpytivou kolekci Swarovski #BRILLIANCEFORALL

Kolekce Swarovski ke dni sv. Valentýna 2018 je svěží a odvážná, vhodná pro všechny příležitosti a pro každého.

Chiara Ferragni & Fedez
Chiara Ferragni & Fedez
Chiara Ferragni & Fedez
Chiara Ferragni & Fedez
Chiara Ferragni & Fedez

Kampaň ke dni sv. Valentýna, která v nové podobě pracuje s koncepcí BrillianceForAll, představuje skutečné současné páry. V jejich čele stojí módní ikona Chiara Ferragni a její snoubenec Fedez, modelky Ruth Bell a Veronika Krajplová, Malaika Firth a Nate Gill, Kim Willecke a Sean Dubberke.

Karlie Kloss
Karlie Kloss

V návaznosti na valentýnskou kampaň 2017 se zde objevuje i ambasadorka značky Karlie Kloss spolu se španělským modelem Andrésem Velencosem.

Malaika Firth

Kampaň nafocená v New Yorku předvádí inovátorskou podstatu společnosti Swarovski a současně zdůrazňuje její přesvědčení, že třpyt je opravdu pro každého. Tyto všestranné dvojice to stylově dokazují.

Ruth Bell & Veronika Krajplova
Ruth Bell & Veronika Krajplova
Ruth Bell

Romantika zde vystupuje ve zcela novém a svěžím pojetí, které blíže popisuje kreativní ředitelka Nathalie Colin: „Láska nad vším zvítězí a má mnoho podob. Je nám ctí nechat se inspirovat mnoha podobami a projevy lásky. V naší kolekci se objevují i jiné symboly lásky kromě tradičního srdce. Inspirovala mě uvázaná mašle, která symbolizuje celoživotní pouto, naznačuje však také něco svůdného. Součástí kolekce jsou výrazné manžetové náramky, oslnivý dvojitý prsten a spousta dalších šperků pro každý den, z nichž si vybere každý podle svého vkusu. Každý šperk vypovídá o rozmanitosti lásky a o svobodě milovat, což je pro mě, a určitě pro každého z nás, velmi důležité.“

Nová řada Lifelong objevuje módní perspektivu v motivu uzlu, který symbolizuje věčnou lásku. Výrazný dvoubarevný manžetový náramek a moderní dvojitý prsten tvoří přirozené smyčky a křivky, které ztvárňují nekonečnost uzlu. Kovové prvky galvanizované růžovým zlatem a rhodiem jsou krásně protkány čirými křišťály. V nabídce jsou také kruhové náramky, obojkové náhrdelníky, přívěsky a prsteny v menších rozměrech. Tyto decentní doplňky lze snadno vrstvit, okouzlí však i samostatně.

Srdce, ikonický symbol Valentýna, prošlo tuto sezonu sofistikovanou a svěží proměnou v nové řadě Lovely. Design otevřeného srdce prozářeného pavé křišťály je dokonalým zpodobněním vřelých citů. Naprosto neodolatelný je tento šperk v kombinaci s jednoduchými obojkovými náhrdelníky Attract s volně zavěšenými zářivými kapkami křišťálu Zirconia. Výsledkem tohoto spojení je moderní vzhled
plný ženskosti.

   

Zdroj: Swarovski

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *