Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

DětiZe života

Kdo z dětí získá medaile od Kinder na Olympiádě dětí a mládeže?

Ještě než se v únoru rozsvítí olympijské kruhy v Jižní Koreji, bude znát své vítěze zimní Olympiáda dětí a mládeže. Ta se letos uskuteční od 28. ledna do 2. února a po 15 letech se vrací do Pardubického kraje. Sportovní klání mladých sportovců i tentokrát finančně podpoří značka Kinder společnosti Ferrero, která chce motivovat děti po celém světě k aktivnímu životnímu stylu.

Hry VIII. zimní olympiády dětí a mládeže v ČR odstartují v neděli 28. ledna v pardubické Tipsport areně a následně nabídnou sportovní klání v jedenácti sportovních disciplínách (alpské a běžecké lyžování, lední hokej, skicross, snowboarding, biatlon, krasobruslení, rychlobruslení, lyžařský orientační běh, taneční soutěž a šachy). 30. ledna bude na vítěze čekat medailový ceremoniál v Ústí nad Orlicí a 1. února se olympiáda rozloučí závěrečným ceremoniálem na stadionu v České Třebové.

Partnerem olympiády je i letos značka Kinder, která se svým programem Kinder +Sport snaží podpořit děti v jejich sportovních aktivitách a předcházet tak sedavému způsobu života.

Líbí se nám, že tato akce má opravdové atributy olympiády se zapálením olympijského ohně, hledáním motivace při porážce i vítězství a hlavně přirozeným nadšením z pohybu. Jsme proto rádi, že můžeme být partnerem Olympiády dětí a mládeže i v letošním roce. Pro účastníky jsme tentokrát připravili oficiální rozcvičku Olympiády, tzv. Kinder Warm-Up, a nebude chybět ani náš maskot, který ke hrám již patří,“ komentuje partnerství Jana Špačková, marketingová ředitelka společnosti Ferrero.

Celkově letošní zimní Olympiáda dětí a mládeže počítá až s 1 722 sportovci, trenéry, servismany a vedoucími výprav, kteří budou reprezentovat své kraje. Olympijský dům pro ně bude připraven v Litomyšli.

Zdroj: Ferrero

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *