Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CestováníDěti

Zimní dovolená s dětmi v italském resortu Livigno

Italské Livigno s překrásnými panoramaty, stabilní sněhovou nadílkou a převážně slunečným počasím se řadí mezi nejlepší zimní resorty v Evropě. Není proto divu, že si jej pro zimní dovolenou vybírá čím dál více rodin s dětmi. Zatímco se rodiče oddávají lyžování, o děti je skvěle postaráno. Na výběr mají z velkého množství atrakcí či sportovních aktivit. Navíc během akce Family week se dá hodně ušetřit.

Svět her a zábavy
Lyžařský areál Livigno dobře ví, že děti se musí při sportovních výkonech hlavně bavit. Vedle tradiční lyžařské školy, kde se malým lyžařům věnuje více jak 150 zkušených instruktorů, se děti skvěle zabaví na 100 metrů dlouhé sáňkařské dráze a pro dobrodružnější povahy je připravena speciálně upravená sjezdovka, která se sjíždí na nafukovacích kruzích – tzv. Tubing slope, a v horní části sjezdovky Carosello 3000, na niž vás vyveze zbrusu nová a pohodlná lanovka, na děti čeká speciální trať Boarder Zoo s širokými zatáčkami, lemovaná siluetami zvířat, která v Livignu žijí.

V dětském klubu Lupigno na děti do tří let čeká stejnojmenný maskot, který jim dělá společnost při dovádění na sjezdovkách s prolézačkami a závodních dráhách. Při nepřízni počasí je k dispozici krytý areál, jenž poskytuje vše potřebné pro oddych, dobytí energie a rovněž vyškolený personál, který má pro děti připravené hry a soutěže.

Kousek od pěší zóny v centru města na děti čeká ledové království v podobě Livin´ Ice Parku, které bylo vytvořeno z neuvěřitelných 8000 metrů krychlových sněhu. A ti, kdo už budou mít zimy dost, se mohou jít vydovádět do bazénového a wellness centra Aquagranda, kde si na své přijdou i rodiče.

Family week šetří vaši peněženku
Zimní dovolená s dětmi dokáže pořádně zamíchat rodinným rozpočtem. V Livignu si to uvědomují, a proto nabízí speciální akci Family week, díky níž se dá peněžence výrazně ulevit. Na výběr jsou dva termíny, a to od 27. 1. do 3. 2. a od 17. 3. do 24. 3. 2018. Při rezervaci hotelu má dítě do 12 let v doprovodu dvou platících rodičů zdarma ubytování (u apartmánů 15% sleva), skipass, zapůjčení vybavení i lyžařskou školu, každé další dítě narozené před rokem 2006 následně 50% slevu z běžných cen objednaných služeb. Speciální slevy jsou přichystány i v komplexu Aquagranda.

Zdroj: www.livigno.eu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *