Originální singl Reasons To Love You. To je spolupráce 2Choice s Jakubem Ondrou!

Talentovaný zpěvák Jakub Ondra opět boduje až za hranicemi! Po německém SONY Music, které zaujal v roce 2016 singlem On the Menu, si tentokrát nadaného českého umělce všimlo renomované italské vydavatelství Time Records, které má na kontu mimo jiných  i celosvětově úspěšný projekt s názvem Lost Frequencies. Z Time Records oslovili Jakuba a spojili ho s italským tanečním projektem 2Choice. Výsledkem je společný singl “Reasons To Love You”, který oficiálně vyšel minulý týden.

2Choice (aka Marco Bisceglie) je talentovaný mladý DJ a producent z Říma. Od dětství fascinoval své okolí silnou vášní pro hudbu a první skladby začal psát už ve dvanácti letech. Po delší etapě experimentování s inovativním zvukem, dal v roce 2015 život svému aktuálnímu projektu 2Choice, který uvedl na trh několika skladbami, které si našly svůj okruh fanoušků především v tanečních klubech. 2Choice je hudebně ovlivněný zvukem úspěšných projektů Lost Frequencies, DJ Federem či Robinem Schulzem, aktuálně velmi ceněných producentů na mezinárodní úrovni, což je cítit i v tomto nejnovějším singlu „Reasons To Love You“.

Demo verze skladby se zrodila pod taktovkou a hlavičkou již zmíněného italského vydavatelství, které se rozhodlo z písně udělat mezinárodní featuring, a tak spojilo Jakuba s 2Choice. Z mezinárodního, italsko-českého, uměleckého střetnutí se nakonec zrodil singl „Reasons To Love You“. Vydavatel tuto skladbu charakterizuje jako deep/pop kontaminovaný naléhavým groovem a hypnotickým hvízdáním. Jakuba Ondru zase označuje a vnímá jako „vycházející hvězdu evropské popové scény“.

Jakub Ondra se narodil v roku 1994 v Praze a do povědomí veřejnosti se dostal díky sedmi letům nepřetržitého buskingu (pouličnímu hraní) zejména v Německu, Švýcarsku a Rakousku. Život buskera ukázal právě ve svém singlu On the Menu, díky kterému si ho všimlo německé SONY Music. Minulý rok uzavřel spolupráci s velkým švýcarským producentem a dnes vychází jeho skladba v Itálii. Jakub Ondra má za sebou koncertní turné po boku zpěvačky Lenny a v nejbližší době pojede turné s kapelou Mandrage.

Zdroj: www.facebook.com/OFFICIAL2Choice a www.jakubondramusic.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.