Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Zpěvák Jan Kopečný: Svahy sjížděl i po zadku! A jaká kráska byla po jeho boku?

Ačkoli zimní sporty nepatří mezi jeho nejoblíbenější, přesto se rozhodl muzikálový zpěvák Jan Kopečný (28), že na chvíli vyskočí z nynějšího pracovního maratonu a po letech se opět postaví na lyže.

„Jelikož jsem na lyžích nestál více než 10 let, protože zimní měsíce jsou pro mě pracovně nejnáročnější, tak se musím přiznat, že to byla velká vzpomínačka a zároveň skvělý relax. Samozřejmě jsem při prvních jízdách nasbíral několik pádů,“ popsal své první pocity zpěvák. Lyžovačky ve Špindlu si užíval po boku modelky Jitky Kocurové.

„Jitka byla super parťák a výborně jsme se doplňovali. Musím přiznat, že lyžování se nezapomíná, jen doufám, že na hory nepojedu za dalších 10 let. Svah jsem sjel jak na lyžích, tak i po zadku,“ dodal závěrem s úsměvem Honza, který v současné době exceluje v titulní roli krále Ludvíka XIV. v novém muzikálu Michala Davida Muž se železnou maskou v pražském Divadle Broadway.

Foto Divadlo Broadway

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *