Španělská značka Biovѐne zná recepty na bezchybnou pleť

Dokonalou harmonii mezi využitím darů přírody a zázraky z laboratoře se podařilo najít španělské značce Biovѐne. U aktuálních čtyř novinek – dvou protivráskových sér a dvou čisticích masek, tomu není jinak. Všechny totiž obsahují řadu přírodních látek a naopak v nich nenajdeme parabeny, minerální oleje, ftaláty, a řadu dalších chemických konzervantů.

Značka Biovѐne také zcela striktně odmítá testování na zvířatech. Co přípravky slibují, to také splní. Těšit se můžeme na séra – Snail Renewal Serum, Hyaluronic Acid Serum, slupovací masku Black Peel Off Mask a hydratační, vyživující a exfoliační masku s vysokým obsahem kyslíku – Bubble Mask. Všechny novinky jsou k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.

Najít si ty „své“ kosmetické poklady je někdy pěkně náročné. Na trhu je zkrátka příliš velký výběr. Pak v naší volbě hrají roli kromě účinnosti přípravků také body jako přírodnost, odmítání testování na zvířatech, nebo třeba recyklovatelné obaly. Katalánská značka Biovѐne si za dobu své existence získala řadu žen po celém světě. Veškerá kosmetika Biovѐne se vyhýbá látkám, jako jsou parabeny, minerální oleje, silikony, ftaláty, triclosany, laurysulfát sodný, dimethicony a lepek.

Biovѐne BLACK PEEL OFF MASK
Slupovací maska bez obsahu parabenů dokonale odstraní z pleti toxiny a nečistoty. Maska je vhodná pro všechny typy pleti, zvláště pak na mastnou, aknózní pleť, která trpí na ucpané póry a pupínky. Přírodní extrakty zklidňují a pomáhají pokožce znovu získat svou přirozenou rovnováhu a hydrataci. Bambusové dřevo působí jako magnet, přitahuje a absorbuje nečistoty 100-200 krát těžší, než je jeho vlastní hmotnost. Maska Biovéne je veganská a neobsahuje parabeny, minerální oleje, silikon, ftaláty, triclosan, laurylsulfát sodný, dimethikon nebo lepek. Balení po dvou sáčcích, je doplněním masky v tubě, která se stala hitem roku 2017. K dostání 2 x 10 ml za cenu 149 Kč.

Biovѐne BUBBLE MASK
Hydratační a vyživující exfoliační maska s vysokým obsahem kyslíku, který napomáhá absorpci výživných látek do pleti. Maska na pokožce jemně bublá a šumí a dokonale odstraňuje přebytečný maz a nečistoty z pórů. Aplikuje se na čistou a suchou pleť, nechá se působit 5 – 10 minut, nebo tak dlouho, dokud nevytvoří na pleti pěnu. Poté se pokožka promasíruje a nechá působit dalších 5 – 10 minut. Následně stačí smýt vlažnou vodou. K dostání za cenu 100 ml – 329 Kč.

Biovѐne HYALURONIC ACID SERUM YOUTH ELIXIR
Kyselina hyaluronová je přirozená stavební složka pokožky a je přítomna v pojivové tkáni v celém těle. Sérum zajišťuje hydrataci pokožky, slouží také jako antioxidant a zpomaluje stárnutí pokožky. Zlepšuje elasticitu pokožky a minimalizuje jemné mimické vrásky. Ideální také jako první pomoc, když to přeženeme se sluníčkem, díky hloubkové hydrataci sérum pleť vyživí a zamezí nepříjemnému pnutí vysušené a sluncem poškozené pleti. Sérum neobsahuje parabeny, minerální oleje, silikon, ftaláty, triclosan, laurylsulfát sodný, dimethikon nebo lepek. K dostání za cenu 30 ml – 429 Kč.

Biovѐne SNAIL RENEWAL SERUM
Obnovující šnečí sérum obsahuje vysoce hydratační a liftingové složky, které působí na obnovu pružnosti pleti. Výhody šnečího séra objevili francouzští farmáři, kteří si všimli, jak rychle se jejich pokožka hojí při manipulaci se šneky. Po analýze šnečího séra vylo prokázáno, že obsahuje v dokonalé rovnováze složky kyseliny glykolové, kolagenu, elastinu, alantoinu, vitaminů a minerálů. Během získávání šnečího extraktu nedochází k poškozování šneků. Sérum redukuje poškození tkání a zvyšuje tvorbu nových kožních buněk. Je bohaté na antioxidanty a protizánětlivé látky. Pokožka působí mladistvě, je zářivá a snáze se regeneruje. K dostání za cenu 30 ml – 429 Kč.

Zdroj: parfumerie Marionnaud

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *