Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Z Vladyky je ledovec, z Blažka Titanic. Herci září v desítkách rolí v Kalichu!

Kolik přesně tu hrají rolí, nemají spočítáno. Jisté ale je, že si v komedii Titanic, která měla premiéru ve středu 17. ledna 2018 v Divadle Kalich, oba herci neodpočinou. “Ani na vteřinu neslezeme z jeviště, nemáme čas si ani loknout vody v zákulisí. Obsluhujeme si i scénu, která je velice variabilní a umožňuje nám rychle měnit prostředí,“ svěřil Filip Blažek.

Ač by se to mohlo zdát, není Titanic rozhodně žádná tragédie. Jde o britskou komedii, která se s velkým úspěchem hraje po celém světě. „Hrajeme členy posádky včetně kapitána, cestující první, druhé i třetí třídy obou pohlaví, samotnou loď, dokonce i ledovec,“ prozrazuje Filip.

V závěru se diváci dočkají i malého překvapení – v rolích ledovce a Titaniku si totiž oba herci i zazpívají!

“Mě přitahovalo zkusit si představení o dvou lidech, kteří se střídají ve více rolích, dosud jsem nic takového nehrál. A neuměl si představit, jaká je to dřina, ale zábavná,” dodal Blažek. Představení Titanic v Divadle Kalich tak rozhodně stojí za návštěvu!

Foto Divadlo Kalich/ Richard Kocourek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *