Nechte se inspirovat na Valentýna a darujte s láskou luxusní pobyt

Svátek svatého Valentýna se blíží, vy pomalu začínáte panikařit, protože po Vánocích nemáte inspiraci na dárek? Nezoufejte, buďte pravým valentinským gentlemanem.

Grand Hotel Kempinski

Proměňte letošní svátek zamilovaných v nezapomenutelný zážitek. Dopřejte sobě i drahé polovičce hýčkání v luxusním hotelu. Odpočiňte si při masáži, zrelaxujte u bazénu nebo ve vířivce, dopřejte si procházku, dejte si skvělou snídani a vychutnejte si pohádkovou romantiku.

Společné romantické chvíle ve dvou si můžete dopřát v Grand Hotelu Kempinski High Tatras, který nabízí možnost speciálního balíčku s názvem „Prodloužený romantický víkend.“ Součástí je mimo jiné i speciální romantická výzdoba pokoje při příchodu, možnost snídaně do pokoje a nechybí pohádkový výhled z pokoje na Štrbské pleso a mohutné štíty Vysokých Tater. V rámci nabídky je také možnost vybrat si buď 2 hodinový vstup do privátního VIP spa apartmánu nebo 45-minutová Romantická masáž či 3-chodová večeře i se speciálním „Signature“ dezertem a pohárem vína.

Láska prochází žaludkem
Víte, že jedlé květiny jsou nedílnou součástí moderní gastronomie? Jsou vhodné pro použití do různých salátů, případně v cukrářské produkci, nebo jednoduše na dekoraci. Jedlé květy, které pozvednou romantickou atmosféru večera, nebudou chybět ani ve Valentinském menu šéfkuchaře Miroslava Zamišky v Grand Restaurant. Náš tip: V zimním období jsou zde ideální podmínky pro běžecké a sjezdové lyžování.

Vstupte do světa podmanivého designu
Nechcete-li do hor, můžete lásku vzít na romantický pobyt do nedaleké Bratislavy. Tou nejlepší volbou ubytování je Grand Hotel River Park, který je díky své prominentní pozici skvostem na břehu řeky Dunaj. Pobytem v tomto pětihvězdičkovém hotelu určitě nic nezkazíte, ba naopak, v očích vaší milované osoby se jistě rozzáří další hvězda.

Grand Hotel River Park byl navržen s cílem poskytnout maximální pohodlí a dostatek prostor všem. Jeho design inspirovala žena – panovnice Marie Terezie. Luxusní a okouzlující prostory spojují moderní vzhled s bohatou historií Bratislavy, jako hlavního města Rakousko-Uherska. Oblíbeným květem panovnice byla růže, která je i symbolem hotelu. Elegantně doplňuje místnosti, pokoje a velkolepé sály. Oslavte romantické chvíle sv. Valentýna právě tady. Vaše chuťové smysly očaruje svým menu šéfkuchař Jaroslav Žídek. Společné chvíle relaxace si dopřejte v 11. patře s fenomenálním výhledem v luxusním ZION SPA. Ve světě relaxu bude každý moment patřit jen a jen vám. Náš tip: Překvapte svou partnerku výletem za luxusními nákupy do ráje shopaholiků v Parndorfu nedaleko Vídně.

ZION SPA – Grand Hotel River Park

Zdroj foto: Grand Hotel River Park Bratislava a Grand Hotel Kempinski High Tatras

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *