Kontroverzní Sněhurka míří na filmový festival do Austrálie

Příběh o Sněhurce z kontroverzního cyklu pohádek pro dospělé Mrazivá tajemství se chystá na turné do zámoří. Netradiční verze Sněhurky od Stream.cz podle scénáře Pavla Jindry, Radovana Surého a Jakuba Klíra se bude ucházet o nominace v kategoriích „Nejlepší film“ a „Nejoblíbenější film“ v rámci festivalu Over The Fence Comedy Film Festival. Během roadshow po Austrálii, která startuje již 28. ledna v Busseltonu, a   Velké Británii, bude Sněhurka sbírat hlasy do soutěže, které jí případně zajistí nominaci do finále.

Není únos, jako únos

Mrazivá tajemství přináší jiný pohled na řadu věrně známých pohádek a přetváří je na vykonstruované historky plné chladnokrevných vrahů, manipulativních bestií, sexuálních deviantů či osob s disociálními rysy. Jedinečný ryze český animovaný seriál, který si v loňském roce vysloužil natočení druhé řady, je k vidění na Stream.cz.

Narozeni Ježíše z jiného pohledu

Zatímco v první řadě se odborníci podívali na zoubek již zmíněné Sněhurce, Jeníčkovi a Mařence, Červené Karkulce, Mášence a třem medvědům a Pinocchiovi, ve druhé řadě už si skupina expertů (Radim Uzel, Lukáš Pavlásek, Pavel Trávníček, Robert Rosenberg, Karel Oliva, Tomáš Sokol a další) bere na paškál dokonce i Boha, Princeznu na hrášku, Krásku a zvíře, Šípkovou Růženku, Popelku a mimozemšťany. Pouští se také do upřesnění pojmu Sodoma Gomora, takže se dozvíte, že Bible dělá z kněžích sexuální predátory, a uvádí na pravou míru oslavu Vánoc a narození Ježíše. Na jaře tohoto roku se diváci Stream.cz dočkají třetí řady, ve které se mohou těšit na odhalení tajemství Velikonoc, rozklíčování pověsti o Praotci Čechovi a další příběhy.

Je opravdu Popelka ta něžná dívka, za kterou ji máme?

Zdroj: Stream.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *