Spojení lyžování se skvělým kulturním zážitkem na outdoorové show GAIA – Stubai Matka Země s novými prvky

Odpočítávání začíná! Úspěšná outdoorová show GAIA – Stubai Matka Země choreografa Enrique Gasa Valgy navazuje na loňský úspěch. V roce 2018 přináší spoustu nových prvků a návštěvníci se opět mohou těšit na skvělou zábavu. 

Za necelé dva týdny, 1. února 2018, se lyžařská sjezdovka znovu změní na působivé přírodní pódium. Enrique Gasa Valga, renomovaný režisér Tyrolského státního divadla, bude opakovat svůj úspěch tentokrát s novými prvky, které doplní okouzlující taneční a multimediální představení GAIA – Stubai Matka Země.

Enrique Gasa Valga

Země je na pokraji zkázy. Nadmíra industrializace, znečištění ovzduší, chamtivosti a korupce panují světu, kterému hrozí, že bude ovládnut temnou armádou, ale jedna žena (Gaia – matka Země) a její syn vzdorují.  Lidé jsou zabíjeni a zotročováni. Gaia tomuto vývoji odolává. Spolu se svým synem – zachráncem Země a posledními nezotročenými lidmi utíká do Stubaiského údolí. To je místo, kde porazí temného tyrana a zlomí prokletí nenávisti.

„Jsem velice rád, že byla produkce v loňském roce tak kladně přijata. To je důvod, proč chceme vyprávět příběh GAIA znovu. Je známo, že umění se vyvíjí, což nám umožňuje dále pracovat s klíčovými prvky. Výzvou bude vylepšení loňského úspěchu a opětovné získání publika na ohromující cestu do jiného světa,“ vysvětluje hvězdný choreograf Enrique Gasa Valga.

S pro něj typickou vášní Gasa Valga předvádí a potvrzuje své prohlášení o lásce k údolí Stubai a přináší nám impozantní příběh GAIA Matka Země s novými scénami a prvky. Například obrazovka o rozměrech 40 m2 nabízí doplnění příběhu na jevišti a svahu a zdokonaluje jej jazykem, obrazem a působivými dojmy celého uměleckého díla. Spolu s jednotlivými prvky, které již známe, jako jsou lyžaři, amatérští herci, motokrosoví a skido jezdci, lučištníci, jezdci na koních a další herci, umocní dojem z hodinového vystoupení.

“Chceme, aby diváci na okamžik zapomněli na všechno kolem sebe,” zdůrazňuje Enrique Gasa Valga a vysvětluje svůj záměr oživení úspěchu. “Chceme, aby zažili nezapomenutelný večer.” Kromě jedinečné přírodní scény se také zlepšilo pohodlí z hlediska infrastruktury, díky tomu i prostor pro VIP sedadla.

Ceny lístků
Dospělý: Stání € 45.00 | Sezení € 65.00 (omezeno)
Děti do 10 let: Zdarma
Děti 10 – 15 let: € 9.00
VIP lístky: Lze objednat na e-mailu simone.auderer@stubai.at, Simone Auder

Stubaiský ledovec ve zkratce
++ Největší rakouská ledovcová lyžařská oblast
++ Pouze 45 minut jízdy autem od Innsbrucku
++ Záruka sněhu od října do června
++ 26 moderních lanovek a vleků
++ NOVĚ Od října 2016: více pohodlí návštěvníkům poskytuje nová kabinová lanovka 3S Eisgratbahn
++ 35 výborných sjezdovek s výhodou: přírodní sníh zajišťuje perfektní zážitky z lyžování
++ Nejdelší sjezdovka měří 10 kilometrů: Z horské stanice Wildspitz (3 210 metrů nad mořem) až k údolní stanici (1750 m) klesá o celých 1 500 metrů převýšení
++ BIG Family Ski Camp: péče o děti od 3 do 15 let
++ Snowpark Stubai Zoo se všemi stupni obtížnosti
++ Powder Department: Stubaiské zázemí pro freeridery s vybavením pro hledání obětí v lavinách na   všech 13 sjezdovkách
++ Ledová jeskyně na Stubaiském ledovci: ledovcová jeskyně nabízející fascinující pohled pod povrch ledovce
++ TOP OF TYROL: vrcholová vyhlídka v nadmořské výšce 3 210 m
++ Běžkování na 2 kilometry dlouhé dráze
++ Gastronomie na vysoké úrovni: pestrá nabídka restaurací a jídel
++ 4x Intersport Stubai Glacier – obchod s lyžařským vybavením, půjčovna a servis přímo u sjezdovek
++ Děti do 10 let v doprovodu dospělého lyžují zdarma

Zdroj: https://www.stubai.at/en/gaia-stubai-mother-earth/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.