Andrea Verešová se umí odvázat s novou kolekcí VIST SNOW Leopard! Přidáte se?

I sportovní lyžařská móda se může výrazně odlišovat. Obzvlášť, když se jedná o oblečení pro ženy. Výjimečná je například kolekce SNOW LEOPARD italské značky VIST, kterou si oblíbila modelka Andrea Verešová.

Výrazné vzory, luxusní límce z pštrosích per a racoon kožešiny, ozdobné kamínky Swarovski, ale také nejvyšší technické parametry – taková je kolekce VIST SNOW LEOPARD, které letos dominuje šedá, černá a bílá barva. Jejím hlavním znakem býval symbol leopardí srsti. Letos se k ní přidala lehká zmrzlá kapka v šedých tónech, kterou doplňují motýli nebo květiny. První vzor byl vytvořen jako přirozený výraz obrazu lyžaře, zdánlivě létajícího na trati, druhý je synonymem ženskosti a půvabu. “Dokonale to vystihuje můj pocit na sněhu. Někdy mám dojem, že mi na lyžích narostla křídla a že se vznáším,“ říká modelka Andrea Verešová.

Kolekce VIST SNOW LEOPARD vznikla před 11 lety jako oslava neuvěřitelného sportovního a lidského příběhu Kwame Nkrumah-Acheamponga, ghanského lyžaře, který se svou pílí dostal v roce 2010 až na zimní olympijské hry ve Vancouveru.

„Původně byla vytvořena na závody, pak se ale stala exkluzivní dámskou kolekcí spojující nejvyšší technické parametry se silným módním prvkem,“ říká Alessandro Pescara, šéf italské značky VIST, která nabízí stylové lyžařské oblečení špičkové kvality, ale také závodní kombinézy, lyže, helmy a vázání. SNOW LEOPARD zaujal i Českou Miss 2016 Andreu Bezděkovou a Českou Miss EARTH 2016 Kristýnu Kubíčkovou, které nafotily katalog značky VIST v ulicích Prahy. Nosí ho i slovenská slalomářka Veronika Velez-Zuzulová.

Další zajímavou novinkou je kolekce VENTIVERNI, kterou si VIST připomíná své dvacáté narozeniny. Je určená ženám i mužům, tvoří ji šedé, černé a tmavě modré odstíny a je možné se do ní obléci od hlavy k patě: od bundy, přes kalhoty, svetry, v nabídce jsou i lyže a další doplňky. Výsledkem je dokonalé technické oblečení s italskou elegancí. Dámská kolekce je vyzdobená speciální syntetickou kůží a fragmenty od Swarovského, mužská kolekce podtrhuje dynamiku a lehké linie.

„V širokém sortimentu VIST si vybere každý – od sportovních lyžařů přes turistické, od profesionálů po modelky,“ dodává modelka Andrea Verešová.

Seznam obchodů v Česku prodávajících značku VIST.

Zdroj: www.vist.it

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *