Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CestováníMóda

Navoskujte si oblečení z kolekce g-1000 a nenechte se zaskočit počasím!

Věděli jste, že se pro zlepšení funkčních vlastností nevoskují jen lyže či surf, ale i oblečení? Ano, čtete správně, voskem můžete upravit vlastnosti oblečení vyrobeného z materiálu G-1000, který je ideální pro outdoorové aktivity. Tak proč se zabývat počasím, když s materiálem G-1000 a voskovou impregnací budete v pohodlí, ať už prší, nebo fouká.

S G-1000 poprvé přišel zakladatel značky Fjällräven Åke Nordin a brzy se ukázalo, že jde o jeden z nejvšestrannějších outdoorových materiálů. Kromě toho, že vydrží větší zátěž v terénu, je také velmi lehký, takže přibalit si do batohu bundu z této látky nebude pro vaše záda žádná námaha. G-1000 se vyrábí v pěti verzích, všechny mají výhody původního materiálu, ale každá z nich má navíc své vlastní specifické vlastnosti pro konkrétní činnosti a podmínky. Uveďme například G-1000 HeavyDuty, G-1000 Air a G-1000 Silent. Veškerý nový G-1000 je utkán z recyklovaného polyesteru a biobavlny a pro jeho uzpůsobení vlastním potřebám můžete stále použít Åkeho vosk Greenland Wax.

Greenland Wax. Materiál: 100% parafín, včelí vosk. Cena: 259,- Kč

S materiálem G-1000 budete připraveni na dobrodružství ve všech klimatických podmínkách po celém světě. Geniální látka G-1000, kterou pro své oblečení používá značka Fjällräven, vydrží téměř cokoli. Pokud ji navíc ošetříte voskem Greenland Wax, bude vám outdoorová bunda nebo kalhoty z tohoto materiálu sloužit téměř navěky. Kromě vyšší voděodolnosti a větruvzdornosti totiž dodá vašemu outdoorovému modelu i větší odolnost a životnost. Chcete-li, aby oblečení bylo prodyšnější a vhodnější do teplého počasí, stačí nanesený vosk jednoduše vyprat.

A jak na samotné voskování?

  • Bundu či kalhoty položte například na žehlicí prkno
  • Pomocí žehličky bez napařování či fénu rozpusťte vosk na tkanině
  • Aplikujte více vrstev vosku na místa, která jsou více vystavena zátěži – ramena, kolena a záda

A je hotovo!

Zdokonalené kalhoty z G-1000, které perfektně sedí při každé aktivitě

  1. Kalhoty Keb Trousers značky Fjällräven jsou vyrobené z materiálu G-1000 Original Eco a jsou určené pro treking. Keb Trousers jsou odolné, robustní a díky strečové látce na vybraných místech poskytují plnou svobodu pohybu.
  2.  Karl Pro Trousers jsou vyrobeny z materiálu G-1000 Silent. Tyto trekové kalhoty klasického vzhledu jsou předtvarované pro maximální pohodlí.
  3.  Kalhoty High Coast Versatile Trousers Lightweight jsou díky materiálu G-1000 Air lehké. Tyto všestranné kalhoty jsou ideální pro běžné použití v teplejších měsících.
  4.  Lehké trekingové kalhoty Abisko Shade z materiálu G-1000 Air byly vyvinuty speciálně pro teplejší podnebí.
  5.  Greenland Jeans jsou odolné džíny s dlouhou životností pro každodenní použití, které vás vezmou z města rovnou do přírody.

Zdroj:  Fjällräven

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *