Chcete jíst zdravě a nestíháte? Vyzkoušejte novinku RealFood!

Je možné zdravě a chutně jíst, i když na jídlo nemáte skoro čas? S RealFood už ano. Dva roky jsme vybírali ty nejlepší dodavatele a ingredience. Ladili jejich jedinečný poměr. A vytvořili jsme RealFood. Komplexní a vyvážené jídlo, které tělu dodá 100 % potřebných látek v té nejlepší možné kvalitě. Troufáme si říci, že v té nemá na celém světě konkurenci.

Excelentní složení živin a látek:

 • RealFood je díky svému složení kvalitní nízkosacharidová alternativa pro dny, kdy člověk nestíhá a nemá možnost se zdravě najíst. Není v něm nic, co by vám uškodilo.
 • RealFood obsahuje v průměru o 30 % méně sacharidů než podobné produkty na trhu, vysoké množství bílkovin a jeden z nejkvalitnějších zdrojů tuku, kokosový olej.
 • RealFood dále tvoří minerály, vitamíny, MCT tuky, rýžová mouka, CMF Instant a celá sušená vejce.
 • RealFood se zcela obejde bez přidaného cukru, soli, sóji či jakýchkoliv zahušťovadel, stabilizátorů, konzervantů nebo umělých barviv.
 • RealFood je vhodný pro většinu alergiků – neobsahuje lepek, laktózu či oříšky.
 • RealFood má sametovou chuť, kterou ocení i nároční gurmáni.
 • RealFood je dostupný v pěti různých příchutích: California strawberry (jahodová), French vanilla (vanilková), Peruan chocolate (čokoládová), Czech poppy (maková) a Pure natural (naturální).
 • RealFood je praktický. Ať už si nestihnete uvařit kvůli honičce v práci nebo při výstupu na Mont Blanc, RealFood máte hotový za pár sekund.
 • Cena jednoho RealFood oběda vyjde zhruba na 80 Kč.Příprava RealFood zabere doslova pár vteřin. Naberte do odměrky správné množství RealFood dle návodu a smíchejte s vodou v poměru 1 ku 5. Jedná se o doporučený poměr, záleží na chuti každého, jak hustý nápoj preferuje. Protřepejte v originálním šejkru a máte hotovo. Místo vody můžete použít také mléko. My máme nejraději kombinaci s bezlaktózovým mlékem. Čokoládovou příchuť doporučujeme připravit hustší, zkuste zalít jen jednou deci horké vody.

Jak se používá?
Příprava RealFood zabere doslova pár vteřin. Naberte do odměrky správné množství RealFood dle návodu a smíchejte s vodou v poměru 1 ku 5. Jedná se o doporučený poměr, záleží na chuti každého, jak hustý nápoj preferuje. Protřepejte v originálním šejkru a máte hotovo. Místo vody můžete použít také mléko. My máme nejraději kombinaci s bezlaktózovým mlékem. Čokoládovou příchuť doporučujeme připravit hustší, zkuste zalít jen jednou deci horké vody.

Mobilní aplikace
Vytvořili jsme pro vás velmi jednoduchý nástroj, který vám pomůže sledovat kalorický příjem. V začátku užívání aplikace vyplníte výchozí informace jako věk, váhu, zda jste muž či žena i jak aktivní jste a co je vaším cílem. Tedy jestli chcete třeba zhubnout, nebo naopak trochu přibrat. Na základě toho aplikace vypočítá, kolik kalorií byste měli každý den sníst, abyste svého cíle dosáhli v souladu s pravidly pro zdravé stravování. Aplikace je určena i pro naprosté laiky, kteří chtějí mít hrubý přehled o množství kalorií, které konzumují. Nemusíte být odborníkem na nutriční hodnoty. Aplikace je velmi intuitivní a jednoduchá. Od 15. února bude zdarma k dispozici v App Store pod názvem RealFood.

Kdo za projektem stojí?
V čele našeho sedmičlenného týmu stojí Tomáš Rajchl, který se zdravým životním stylem zabývá již řadu let: „Před dvěma lety jsme všichni pracovali na svých projektech a zjistili jsme, že máme stejnou vášeň. Skvělé jídlo, vaření a vymýšlení receptů z kvalitních surovin. A všichni jsme se občas nestíhali najíst, tak rychle a kvalitně, jak bychom chtěli. Tak jsme došli k tomu, že na trhu chybí produkt, který by tohle řešil. RealFood jsme začali tvořit hlavně pro sebe. Nejvíce nám záleželo na kvalitě a čistotě složení produktu. Proto v něm nenajdete žádná aditiva nebo přidaný cukr a jedná se dokonce o hypoalergenní výrobek bez lepku, laktózy nebo například sóji. Kvalitu složení ukazuje například fakt, že používáme kokosový olej, který je pro tělo mnohem prospěšnější než i třikrát více řepkového oleje. Hledali jsme a našli nejvyšší možnou kvalitu. Proto v lednu 2018 uvádíme na trh inovativní produkt RealFood.“

Odborník na výživu, prezident Aliance výživových poradců Ing. Ivan Mach, CSc.: “Výživě se věnuji již přes 40 let. Je zjevné, že v průběhu let se mění trendy v tzv. zdravém stravování. Ať už je moderní jíst třikrát nebo šestkrát denně, jedno pravidlo se nemění – člověk nemůže hladovět, pokud má fungovat. Výhodou RealFood je špičková kvalita a výživová hodnota surovin, lahodná chuť a nízkosacharidový bezcukerný základ, pomáhá tedy držet denní příjem sacharidů na uzdě. Proto jsem rád, že konečně je na trhu komplexní potravina (v zahraničí užívají termín Whole Food), která svým složením odpovídá zdravotně vhodné a vyvážené stravě. Prostě díky RealFood nebudete hladovět, i když zrovna nemáte čas se dobře najíst.“

Výroba RealFood
RealFood se vyrábí z těch nejlepších ingrediencí od dodavatelů z celého světa, jejichž pečlivý výběr trval dva roky. Výroba probíhá v západních Čechách ve spolupráci se společností Artifex Instant, která má s výrobou instantních nápojů a jídel 25 let zkušeností.

Výsledky rozborů z nezávislých laboratoří potvrzují naprostou hypoalergennost produktu. Neobsahuje tedy ani stopu lepku, laktózy, oříšků nebo třeba sóji a naopak obsahuje veškeré složky uváděné na obale, a to v odpovídajícím poměru.

Perličky z vývoje produktu

 • Vývoj se pozdržel oproti původnímu plánu kvůli několika nepředvídatelným situacím. Pro vanilkovou příchuť RealFood jsme vybrali dodavatele vanilkových semínek z Madagaskaru. Madagaskar však záhy zasáhl nejdříve tajfun a poté plicní mor. Celosvětová nabídka vanilky významně poklesla. Nalézt nového dodavatele, který by splňoval naše nároky na kvalitu, bylo těžké, ale nakonec jsme uspěli v Kostarice.
 • Odměrka je v našem originálním designu, který jsme vyvinuli a nadále vyrábíme v České republice.
 • Šejkr je vyrobený a potištěný ve světoznámé japonské firmě RIVERS CO. LTD. Odměrku i šejkr je možné dát do myčky. Obojí je BPA free, tedy zdravotně zcela nezávadné.

Zdroj: www.realfood.eu a www.facebook.com/RealFood.eu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.