Dokonalé řasy a obočí? Máme pro vás 6 pomocníků pro dokonalý vzhled!

Vzhled řas a obočí není radno podceňovat, vždyť právě ony dávají našemu obličeji výraz, dotvářejí celkový vzhled a ovlivňují dojem, jímž působíme na své okolí… Pokud zrovna nemáte čas na návštěvu Brow baru či kosmetičky, máme pro vás šest spolehlivých pomocníků pro domácí péči, s nimiž snadno, rychle a bezpečně dosáhnete krásných řas i obočí.

Vytrháváme…
Zdá se vám vytrhávání obočí složité? Nezoufejte! Požadovaného tvaru obočí docílíte jednoduše a rychle z pohodlí domova pomocí speciálně tvarovaných depilačních pásek andmetics Brow Wax Strips. Pečlivě je umístíte do tvaru, kdy obočí z jedné třetiny stoupá (od vnitřního koutku oka) a ze dvou třetin klesá, uhladíte a rychle trhnete. Nechtěné chloupky zmizí doslova za sekundu, a to i ty méně viditelné, včetně kořínků. Tajemství spočívá ve správném tvaru pásků (v prodeji jsou pro ženy i pro muže) a použití studeného vosku, který je mnohem příjemnější než teplý, nemluvě o neoblíbeném vytrhávání jednotlivých chloupků pinzetou. A pozor: Pokud vás trápí chloupky kolem rtů, se speciálními pásky na tuto partii tváře rychle docílíte sexy úsměvu. Depilační pásky koupíte na www.andmetics.cz za 249 Kč.

Barvíme…
Vaše řasy potřebují dodat barvu, ale také trochu objemu a lesku? A co obočí? Nerozčiluje už vás to věčné ranní postávání před zrcadlem a jeho domalovávání? Obojí krásně zvýrazníte se sadou BeautyLash Sensitive, s níž můžete řasy a obočí barvit snadno, rychle a šetrně. Barvy totiž obsahují rostlinná barviva, ale žádné oxidanty. Jedno balení vystačí na 8 použití, barva vydrží až 6 týdnů a vybírat si můžete ze tří odstínů (černá, středně hnědá a tmavě hnědá), takže můžete barvu obočí perfektně sladit s odstínem svých vlasů. BeautyLash Sensitive koupíte na www.beautylash.cz za 297 Kč.

Pudrujeme…
Pudrové stíny na obočí jsou největším hitem v módním stylingu, zejména u mladé generace. Jejich aplikace je jednoduchá, rychlá a výsledek vypadá naprosto přirozeně. Vyzkoušejte třeba andmetics Brow Powder Trio, které obsahuje tři barevné odstíny: světle, středně a tmavě hnědou. Hodí se pro všechny typy pleti a pudrové barvy můžete použít jednotlivě, nebo je vzájemně míchat pro dokonalé zvýraznění obočí. Nezanechávají nežádoucí načervenalý nádech, protože mají lehký olivový tón. Balení obsahuje praktický aplikátor se štětečkem pro vytvarování obočí na jedné straně a kartáčkem pro aplikaci barvy na straně druhé. Andmetics Brow Powder Trio koupíte na www.andmetics.cz za 490 Kč.

Zvýrazňujeme…
Andmetics Brow Mascara je dlouhotrvající řasenka na obočí, která ho efektně zvýrazní, dodá mu barvu, tvar a objem. Vybírat můžete ze dvou barevných odstínů: tmavě hnědá a světle hnědá. Řasenku můžete použít samostatně, nebo jako horní vrstvu na pudrové barvy na obočí Brow Powder Trio. Koupíte ji na www.andmetics.cz za 350 Kč.

Prodlužujeme…
Málokterá žena má takové řasy, které by měly náležitý objem i délku. Nejrůznější řasenky, umělé prodlužování či nalepování řas řeší tento problém jen na chvíli. Vyzkoušejte séra a boostery na řasy, které je zahustí a prodlouží. Jejich aplikace je jednoduchá a zvládnete ji snadno v pohodlí domova. Kvalitní séra obsahují i pečující a zvlhčující složky, jako jsou vitamíny, peptidy a další důležité „živiny“ pro řasy. Například BeautyLash Růstové sérum na řasy obsahuje unikátní peptidovou kombinaci aminokyselin a mastných kyselin Sympeptide X-lash. A právě díky nim jsou řasy brzy výrazně delší a hustší. BeautyLash Růstové sérum koupíte na www.beautylash.cz za 750 Kč.

 

Zahušťujeme…
Trendem je přirozeně husté upravené obočí. Mnohým ženám se to ale může zdát jako nedostižný sen, protože mají obočí příliš řídké, ať už přirozeně, vlivem hormonálních změn, anebo jako důsledek přílišného vytrhávání. Pro ty je tu novinka v podobě boosterů na obočí, které podporují jeho růst. V současné době slaví největší úspěchy ty s výtažkem z karibského korálu Trsovníku lékařského, který aktivuje jeho růst. Právě tuto bioaktivní látku obsahuje i BeautyLash Eyebrow Booster. První viditelné výsledky se dostavují už po šesti týdnech a po deseti týdnech je obočí výrazně hustší, silnější a zdravější. BeautyLash Eyebrow Booster koupíte na www.beautylash.cz za 1 900 Kč.

TIP navíc: Další užitečné rady, jak na úpravu řas a obočí, najdete na videích RefectoCil Akademie: https://www.youtube.com/channel/UCwCOm7PVpAodPGln6oOGYSQ

Zdroj: www.pohodarky.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *