Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Krásná Kateřina Klausová: Hrála Adinu Mandlovou, teď odhalila sexy tělo v plavkách! Koukněte, jak jí to sluší… FOTO UVNITŘ!

Proslavila se díky roli Adiny Mandlové ve velkofilmu Filipa Renče Lída Baarová, Kateřina Klausová ale rozhodně nezahálí. Od té doby natočila další dva filmy a již v dubnu bude znovu excelovat v roli Ali ve veleúspěšném muzikálu Mamma Mia! Předtím ale odletěla na Zanzibar načerpat nové síly.

A právě tam předvedla své křivky, které berou dech. Katka, která pravidelně cvičí jógu, je totiž ohebná a pružná jako proutek.

Na ostrov v Indickém oceánu se ale nevydala sama. Její obdivovatelé mohou ale být v klidu. Klausovou, která je dlouhodobě svobodná, doprovází kamarádka. „Ráda poznávám kus světa, který ještě neznám. Cestování je moje očista a každoroční předsevzetí dostat do sebe trochu sluníčka a nabít se pořádně do práce, která přijde,“ svěřila se Klausová.

A energii bude rozhodně potřebovat. Již 6. dubna totiž v Kongresovém centru v Praze proběhne obnovená premiéra muzikálu Mamma Mia!, ve které Kateřina ztvárňuje roli kamarádky hlavní hrdinky Sophie Ali.

Společně s Kateřinou Klausovou se ve 23 exkluzivních představeních do třpytivých tanečních kombinéz znovu obléknou i přední hvězdy českého showbusinessu. V hlavní roli matky Donny se objeví Alena Antalová, Leona Machálková, Daniela Šinkorová nebo Helena Vondráčková. Dceru Donny – Sophie hraje Hana Holišová, Ivana Korolová a Petra Vraspírová. ABBA kombinézu oblékají také muži, tatínkové Sophie – Petr Kolář, Pavel Vítek, Petr Kotvald, Tomáš Trapl, Oldřich Kříž, Roman Vojtek, Bronislav Kotiš, Jiří Langmajer nebo Bořek Slezáček.

Premiéra tohoto muzikálu byla v prosinci roku 2014. Režisér Antonín Procházka vytvořil na jevišti Kongresového centra Praha velkolepou a romantickou show plnou trefných vtipů a dojemných scén. Celý děj doprovází živý orchestr, díky kterému si divák odnáší opravdu hezký kulturní zážitek.

Letošní rok bude opět o Mamma Mia!. O letních prázdninách se do kin dostane druhý díl stejnojmenného filmu v hlavní roli s Meryl Streep. Diváci si tak mohou osvěžit původní příběh již v dubnu v divadelní podobě.

Vstupenky jsou nyní v prodeji v síti TICKET LIVE.

https://www.ticketlive.cz/cs/event/search?s=MAMMA+MIA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *