Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Zpěvačka Selena Gomez a modelka a herečka Cara Delevingne nosí elegantně-sportovní boty z kolekce En Pointe

PUMA pokračuje v sezoně jaro/léto 2018 v záměru podporovat svět žen a motivovat je v jejich osobním růstu. Ve spolupráci s tanečnicemi newyorského baletu vytvořila kolekci En Pointe určenou pro sebevědomé a nezávislé ženy, které si jdou za svými sny. Iniciativu PUMY podpořily ambasadorky značky Selena Gomez a Cara Delevingne.

Vypadat dobře, to znamená především cítit se dobře, proto je kolekce nejenom rafinovaně ženská, ale současně funkční a praktická. Inspirace světem baletu se promítá především v rovných liniích, flexibilitě, vrstvení a saténovém vzhledu. Barevně převažují pastelové tóny, jako jsou odstíny pudrově růžové a přírodní šedo-béžové.

Stylově řešené Phenom Satin En Pointe, které nosí Selena Gomez, poskytují maximální pohodlí díky vysoce střiženému ponožkovému dílu a ultralehké podrážce tlumící nárazy. Elegantním detailem je zde síťovaný průstřih v okolí kotníku nebo saténové tkaničky připomínající baletní stuhy. Muse Satin En Pointe, jež obouvá Cara Delevingne, působí sportovněji. Jemné ženské prvky jim propůjčuje saténový svrchní materiál a elastické „šněrovací “ pásky.

Phenom Satin En Pointe bude možné koupit v prodejnách A3 Sport, Queens a Espace Sport. Muse Satin En Pointe budou k dostání u FRESHLABELS, Espace Sport a Brand24.

Pořídit je lze již nyní v PUMA Store Palladium a na e-shopu PUMA.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *