Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

❤ ValentýnMóda

Potěšte svou lásku (nejen na svatého Valentýna) luxusním spodním prádlem

Den svatého Valentýna je svátek lásky a náklonosti, který rok od roku získává na oblibě i v zemích, kde nemá právě dlouholetou tradici. Mnozí zastávají názor, že promarnit jakoukoliv příležitost k oslavě lásky by byl hřích. Proto britská módní značka Boux Avenue připravila bohatou kolekci spodního prádla, které k tomuto svátku neodmyslitelně patří. Ve valentýnské kolekci naleznete dárek, kterým zaručeně uděláte dojem, ať již preferujete jemnost a eleganci, nebo jste spíše příznivci žhavých sexy modelů.

ODETTE_set 1580 Kč, podvazky 590 Kč

Hříšný set Odette, set 1580 Kč
Černá nevyjde nikdy z módy, ani na Valentýna. Potěšte svou drahou polovičku rafinovanými detaily, které se snoubí v setu Odette se sexy podvazky.

BRIDGETTE_set 1580 Kč, 790 Kč

Jestli je vaše partnerka spíše milovnicí černé barvy, ale zároveň má ráda něžné barvy, doporučujeme set Bridgette (1580 Kč).

KAYLEIGH_set 1480Kč, podvazky 690 Kč

Pokud však dává přednost raději červené, určitě nevynechejte vášnivý set Kayleigh (set 1480 Kč), který je zdoben černou krajkou.

OPAL set 1480 Kč

Svůdný set Opal, set 1480 Kč
Neobyčejně ženská červená podprsenka Opal s jemnou krajkou okoření vaši domácí valentýnskou atmosféru. Můžete si vybrat buď klasickou variantu s ramínky či dát přednost rafinovanějšímu střihu, a to s ramínky za krk. Přidejte ještě krajkové kalhotky a dostanete okouzlující set, ze kterého bude mít radost nejen vaše polovička.

ZOE set 1380 Kč
TORI BODY 1290 Kč
JEMIMA 1590 Kč

Romantická košilka Jemima, 1590 Kč
Jestli preferujete pohodlí a přesto se chcete na svatého Valentýna cítit výjimečně a romanticky, oblečte si elegantní, něžně růžovou košilku Jemima s nastavitelnými ramínky a dekoltem ozdobeným sexy černou krajkou. Dopřejte si chutnou večeři, zapalte svíčky, pusťte si romantický film a svátek zamilovaných nebude mít chybu.

O Boux Avenue
Boux Avenue je britská značka spodního prádla, nočních košilek, pyžam a plavek, která boří mýty o nakupování tohoto zboží. Zejména ten, že prádlo větších velikostí nevypadá hezky. Případně, že ideální podprsenka neexistuje. Svůj první obchod v ČR otevřeli 11. října v prostorách Centra Chodov v Praze. Celou svou filozofii staví na dokonalém servisu, který v případě zájmu zahrnuje pomoc s měřením velikostí i výběrem vhodného střihu a barvy. Zážitek z nakupování umocňují také speciální zkušební kabinky s několika druhy osvětlení. Další překvapení čeká u prodejního pultu, kde prodejní asistentky vše pečlivě a úhledně zabalí, posypou hrstkou okvětních lístků růží a zahalí do příjemné Boux Avenue vůně. Zákazník tedy pokaždé odejde s krásným dárkem, kterým může odměnit sebe nebo své blízké.

Více informací na webových stránkách, Facebooku či Instagramu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *