Uspokojte své nálady a pocity s novou řadou tělové kosmetiky Marionnaud HAPPY

Známe to asi všichni, některý den jsme plní energie, jiný toužíme po relaxaci. Někdy potřebujeme dobít baterky něčím povzbuzujícím, jindy prahneme po klidu a harmonii. Na všechny naše nálady a pocity myslela nová řada tělové kosmetiky Marionnaud HAPPY ve svých pěti variantách HAPPY Relax, HAPPY Harmony, HAPPY Sunny, HAPPY Energy, HAPPY Passion. Od všech pěti variant je k dostání tělový peeling, sprchový gel a hydratační tělové mléko. Příjemné textury, nádherné vůně, veselé, povzbudivé barvy. Přesně taková je HAPPY. K dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.

Pět variant, pět vůní, pět výrazných barev. Modrá HAPPY Relax voní mátou a mořem, harmonizující zelená HAPPY Harmony nás nadchne zklidňující vůní čaje s limetkou, žlutá HAPPY Sunny nás přenese do letních dní vůní vanilky a ananasu. Oranžová HAPPY Energy voní po svěží mandarince a mrkvi a vášnivá červená HAPPY Passion po exotických plodech maracuji a granátovém jablku. Každá varianta je jiná a přece je spojuje hravost, kvalita a radost, kterou si nesou už ve svém názvu – HAPPY.

MARIONNAUD HAPPY JELLY BODY SCRUB
Gelový tělový peeling je ideální cestou k zářivé a dokonale hebké pokožce. Jemná textura a mikročástečky rostlinného původu (zrnka zázvoru, kiwi, semena broskví, kokosového ořechu a třešní) zajistí dokonalou exfoliaci pokožky a odstraní odumřelé buňky. Nádherné vůně, spolu s přírodními extrakty zajistí proměnu z běžné očisty v rituál, na který se budeme těšit. Po použití je pokožka krásně hebká, vyčištěná a zároveň hydratovaná pečujícími složkami v peelingu. K dostání za cenu 150 ml – 229 Kč.

MARIONNAUD HAPPY SHOWER GEL
Barevné sprchové gely HAPPY, vyčarují hedvábnou pěnu, která dokonale omyje pokožku, aniž by ji vysušovala, překrásně voní a ještě pečují o pokožku hydratačním glycerinem rostlinného původu. Z pěti okouzlujících vůní si vybereme přesně podle aktuální nálady. Relaxační modrý Relax, harmonizující zelená Harmony, prosluněnou žlutá Sunny, povzbudivou oranžovou Energy, či vášnivou červenou Passion. K dostání za cenu 250 ml – 199 Kč.

MARIONNAUD HAPPY HYDRATING BODY MILK
Hedvábné hydratační mléko nás zaujme na první dotek svou příjemnou texturou a nádhernými, plnými vůněmi. Obsahuje mangové máslo, které má zjemňující a zvláčňující účinky a makadamový olej, který se postará o vyživení a zklidnění pokožky. Hydrataci obstará rostlinný glycerín. Po aplikaci mléka je pokožka krásně vyživená, příjemně vláčná a krásně voní. Ideální v kombinaci se sprchovými gely a tělovými peelingy. K dostání za cenu 200 ml – 229 Kč.

Zdroj: parfumerie Marionnaud 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *