Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Zpěvák Josef Vojtek: Z drsného rockera mušketýrem. A nápadníkem Vondráčkové…

Lídr Kabátů je známý jako drsný rocker. Jenže ne každý ví, že když Josef Vojtek (42) sleze z koncertního pódia a vyjde na divadelní prkna, umí se proměnit třeba v zamilovaného mušketýra. I když muzikál Muž se železnou maskou měl v Divadle Broadway premiéru už v listopadu 2017, Pepa do něj naskočil až po novém roce. Oficiální premiéru musel kvůli koncertní šňůře s Kabáty téměř o tři měsíce odložit.

„Zkoušel jsem akorát září a půlku října. Pak už jsem se připravoval na tour s kapelou. Vzal jsem si od produkce video z premiéry a jednou jsem se byl na muzikál podívat. Dnes jsem měl jednu projížděčku před představením a rovnou před diváky,“ sdělil Josef Vojtek.

Muzikál Muž se železnou maskou odehrál od premiéry již přes 50 repríz. Premiérově se na jevišti zpěvák potkal s Janem Kopečným (král Ludvík/Filip), Petrem Kolářem (Athos), Václavem Svobodou (Porthos), Oldřichem Křížem (Aramis). Královnu, ke které chová vřelé city, hrává i Helena Vondráčková. „Premiéru jsem si užil, kolegové byli skvělí, publikum také,“ dodal závěrem muzikálový d´Artagnan, který si ve stejném divadle zahrál třeba De Peyraca v muzikálu Angelika. 

Foto Divadlo Broadway

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *