Pavel Trávníček se pochlubil oběma syny a rovnou je poslal do nového zrcadlového labyrintu v Divadle kouzel!

Pavel Trávníček se syny Maxmiliánem a Pavlem

Pavel Trávníček dorazil s manželkou Monikou, ročním synem Maxmiliánem a dospělým synem Pavlem.Miluju kouzla a jsem vděčný divák na každém kouzelnickém představení,“ prozradil oblíbený pohádkový princ.

Dan Nekonečný a Václav Upír Krejčí nezkazí žádnou legraci
Upír Krejčí se pitvořil do zakřivených zrcadel
Upír Krejčí s krásnou dcerou Kristianou

Mistr grimas Václav Upír Krejčí se vyřádil v síni smíchu jako malý kluk. Přítomné pobavil neskutečnými obličeji v již tak vtipných zakřivených zrcadlech. Jeho krásná dvanáctiletá dcera Kristiana mu dělá jenom samou radost. „No ale za chvíli abych si už pořídil brokovnici na nápadníky“, žertoval vždy dobře naladěný bavič.

Jan Rosák s manželkou a vnoučaty

Moderátor Jan Rosák přijel do Líbeznic u Prahy s manželkou a vnoučaty. „V Divadle kouzel jsme doslova jako doma. Moje starší dcera Zuzana zde totiž vystupovala několik let s Pavlem Kožíškem v show Magická esa.“

Jana Adamcová s dcerou Jasmínkou a synem Daníkem v bzrcadlovém bludišti
Pavel Kožíšek a Jana Adamcová s dcerou Jasmínkou a synem Daníkem
Dcera režiséra Jiřího Adamce Jasmínka kouzlí

„Jsme kouzelnická rodina“, prozradila Jana Adamcová na otevření nového zrcadlového labyrintu v Divadle kouzel. „Syna Daníka a teď hlavně dceru Jasmínku kouzla strašně baví. Shodou okolností jsme před pár dny byli všichni tři u Pavla Kožíška na jeho kouzelnickém kurzu.“ Na důkaz, že Jasmínka opravdu kouzlí, vyčarovala také okamžitě kytičku. Její půvabná maminka se prý neudržela a i ona doma svému slavnému manželovi režiséru Jiřímu Adamcovi večer kouzlila.

Lukáš Langmajer se synem Mikulášem v zrcadlovém bludišti ztratil
Lukáš Langmajer se synem Mikulášem, dcerou Magdalénkou a manželkou Lucií
Pavel Kožíšek kouzlí s Lukášem Langmajerem a jeho synem Mikulášem, dcerou Magdalénkou a manželkou Lucií

Herec Lukáš Langmajer z legrace frajeřil, že zrcadlové bludiště projde nejrychleji ze všech. Nakonec místo východu zase vyšel nechápavě vchodem. „Je to fakt dobře udělaný a nejen děti se tady vyřádí. Manželce akorát trošku vadilo, že jsem v bludišti ztratil syna, tak snad se časem najde.“ Lukáš Langmajer si s rodinkou také vyzkoušel i levitační stoleček, který jim létal nad hlavami jako balónek na pouti.

Dan Nekonečný leze po stropě v antigravitační místnosti
Dan Nekonečný s Pavlem Kožíškem lezou po stropě v antigravitační místnosti
Dan Nekonečný a Pavel Kožíšek řádí v zrcadlovém bludišti
Dan Nekonečný svádí Hanku Mašlíkovou

„Jsem Spider-Man,“ křičel zpěvák Daniel Nekonečný, když lezl po stropě v obrácené místnosti, která je celá vzhůru nohama.

Hanka Mašlíková s levitačním stolečkem
Hanka Mašlíková a Pavel Kožíšek s levitačním stolečkem
Hanka Mašlíková a Iveta Lutovská s dcerou Anetkou lezou po stropě

Hanka Mašlíková, která vystupuje v Divadle kouzel již desátou sezónu, učila jako zkušená kouzelnice přítomné děti kouzlit. „Jako kouzelnice mám už možná trošku přetočený tachometr, ale Kožíšek se mě jen tak nezbaví“, vyhrožovala Hanka svému šéfovi.

Tereza Mátlová přišla ke Kožíškovi stylově v kožíšku
Tereza Mátlová s dcerou Emilly Ann
Dceru Ivety Lutovské Anetku bavili optické klamy a iluze

Moderátorka Iveta Lutovská Vítová s čtyřletou dcerou Anetkou se bavili u zakřivených zrcadel. „Jedno se nám obzvláště líbilo, vyloženě zrcadlo pro modelky, kde je každý hubeňour,“ žertovala sympatická maminka. Manželka bosse českého showbyznysu Františka Janečka zpěvačka Tereza Mátlová obdivovala s dcerou Emilly Ann interaktivní optické klamy a iluze. „Nejvíc se nám líbil obličej kouzelníka, který záhadně měnil výraz z příjemného na naštvaného… Jsem ráda, že Pavel Kožíšek také ocenil, že jsem stylově kvůli němu přišla v kožíšku“, smála se operní pěvkyně.

 

Pavel Kožíšek se syny Jakubem a Matyášem v antigravitační místnosti

„V zrcadlovém bludišti jste už možná někdy byli, ale v kouzelnickém bludišti určitě ne“ vítal hosty kouzelník Pavel Kožíšek. sliboval iluzionista. Otevření originálního zrcadlového světa si nenechala ujít ani řada osobností s dětmi.

„V našem zrcadlovém labyrintu není jako jinde zakázáno fotit, ale právě naopak! Návštěvníci si mohou udělat vtipnou fotku nebo video, jak sedí na stropě v antigravitační místnosti, levitují stoleček nad hlavou nebo se vyfotí v nekonečném prostoru tunelů zrcadlového bludiště, který je magicky rozmnoží. V zrcadlovém labyrintu také poodkryjete jinak přísně střeženou roušku kouzelnických tajemství a naučíte se i sami kouzlit!“ vysvětluje Pavel Kožíšek. Návštěvu zrcadlového labyrintu můžete ideálně spojit právě s jeho kouzelnickým představením. Zrcadlový labyrint je otevřen celoročně každou sobotu a neděli.

Zdroj: www.zrcadlovylabyrint.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.