Nová kolekce Intimissimi je ve znamení umění

Značka Intimissimi představuje novou kolekci pro sezónu jaro/léto 2018, která kráčí ruku v ruce s nejnovějšími trendy a uspokojí tak přání i těch nejnáročnějších klientů. Kolekce čerpá inspiraci z umění a snaží se zachytit všechny různorodé tváře ženy. Lehkost tance, zdobnost malby, intenzita hudební formy – toto trio ve vzájemné kombinaci dává vzniknout smyslným a elegantním modelům plným ženskosti. Dokonalou atmosféru pro tuto kolekci navozují ta nejkrásnější místa Itálie: romantická Verona, elegantní Portofino a slunečné středomořské pobřeží.

Romantika je klíčovým motivem jarní části kolekce. Kde jinde bychom tedy měli začít než ve městě Romea a Julie?! Linie Love in Verona je inspirovaná emocemi, kterými toto město překypuje obzvláště v době kolem Dne svatého Valentýna. Vzdává hold sofistikované a elegantní ženě. Na smyslnou notu pohrávají propracované transparentní detaily zdůrazněné černou krajkovou výšivkou a šněrováním. Neméně rafinovaná je barevná kombinace bílé a černé či elegantní spojení černé s modrou.

Linie Romantic Ballet vychází ze světa klasického tance a navozuje v nás atmosféru baletního debutu v ikonické La Scale. Graciézní a elegantní materiály oživují jemné proklady, něžné květinové potisky i dvoubarevná krajka. Barevná paleta pracuje se všemi tóny od růžové až po fialovou. Výraznou roli hrají i odstíny kouřově zelené a modré.

Linie Botticelli’s Spring je poctou známému Botticelliho obrazu „Alegorie jara”. Romantický květinový potisk a aplikace v podobě růžiček na transparentních materiálech ocení každá moderní bohyně jara. Barevné spektrum zahrnuje růžovou, pudrovou, slézovou, pastelově modrou
a neutrální odstíny, jako je smetanová.

Jaro přechází v léto a Intimissimi stále pluje na vlně romantiky. Na scénu vstupují tři nové linie vycházející z prověřených hodnot vyznávaných touto oblíbenou značkou.

Buongiorno Portofino nachází inspiraci v oblíbených letoviscích ligurského pobřeží a obohacuje tradiční námořnický styl o nový přístup. Klasické proužky se objevují v neokoukané kombinaci krajky a žakáru, oblíbené kontrastní spojení modré a bílé využívá elegantní dvoubarevné akcenty. Nesmíme zapomenout na potisky inspirované mořskými hlubinami a pruhovaným plátnem. Mezi detaily se objevuje křížková
a anglická výšivka v barvách zahrnujících bílou, modrou, šafránově žlutou a rudou.


Linie Madama Butterfly odkazuje na orientální kulturu a její hlavní inspirací se stala stejnojmenná Pucciniho opera. Nepostradatelným kouskem letní sezóny se stane kimono s výrazným květinovým potiskem a krajkovými vsadkami či výšivkou ve stylu čínských tapiserií. Je škoda jej nosit jen ve formě nočního prádla. Jednotlivé kousky zdobí přírodní barvy, od zelené po modrou, s detaily v korálové červeni nebo pastelově růžové.

Letní putování značky Intimissimi vede i na ostrov Amalfi, jemuž dodává neopakovatelnou atmosféru ručně zdobená majolika. Právě zde je to ideální místo pro linii Mediterranean Summer. Amalfi je krátkou zastávkou před cestou do Portugalska, které nadchne uměleckými dlaždicemi a Maroka, kde můžete obdivovat unikátní ruční výšivku. Tyto tři umělecké inspirace se spojují v krajkových motivech a potiscích. V čele stojí bílá barva, zvýrazněná rudou a modrou, s kontrastními černými detaily.

Zdroj:  Intimissimi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *