Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zdraví

Odstraňte příčinu ženských intimních problémů, ale neničte potřebné!

Vaginální prostředí – část našeho těla tak krásně tajemná a intimní. Nalezneme zde různé typy prospěšných mikroorganismů, které jsou ve vzájemné rovnováze. Jejich úkolem je zajistit přirozenou ochranu a samočisticí funkci vaginy. Pokud je tato rovnováha narušena, dostaví se vaginální infekce, tedy například nepříjemné svědění a pálení. Když přijdou choulostivé intimní problémy, nezoufejte – odstraňte jejich příčinu za pomoci ověřených přípravků a dbejte na obnovu tak potřebné vaginální mikroflóry.

Nejintimnější místo každé ženy skrývá tajemný svět mnoha prospěšných mikroorganismů, které žijí ve vzájemné rovnováze. Pochva zdravé ženy je pokryta vrstvou hlenu, ve kterém všechny tyto přirozené mikroorganismy žijí. Jedná se převážně o laktobacily, tedy mléčné bakterie, které chrání před škodlivými mikroorganismy. Zajišťují mléčné kvašení a napomáhají vytvářet z cukrů blahodárnou kyselinu mléčnou, díky níž je prostředí ve vagině kyselé a nepříznivé pro bakterie a kvasinky, které jsou původci vaginální infekce. Pochva má úžasné samočisticí schopnosti.

Kyselé je žádoucí
Pokud je poševní prostředí v rovnováze, je žena chráněna před vznikem poševní infekce. Tento ideální stav však může vystřídat pálení, svědění či výtok, tedy symptomy vaginální infekce. S vymizením laktobacilů a narušením vaginální rovnováhy dochází ke změně pH – z přirozeně mírně kyselého se stává prostředí zásadité. To je živnou půdou pro škodlivé mikroorganismy – zejména bakterie a kvasinky, které způsobují nežádoucí infekce a nepříjemnosti s nimi spojené. Těmto problémům můžeme předcházet správnou péčí a je vhodné používat přípravky určené přímo pro intimní partie, například řadu Beliema® od Idelyn®.

Když nastane problém
Když takový problém přijde, ženy většinou netuší, o jaký typ infekce se jedná. Ve více než polovině případů se ve zvolené léčbě mohou splést. Vyskytují se také infekce smíšené, takže po vyléčení nepříjemností jednoho typu tak může dojít k dalšímu zánětu způsobenému jiným původcem. Pokud se ženám podaří zbavit základního problému, leckdy už ale nemyslí na tak potřebnou obnovu vaginálního prostředí. To vede k tomu, že se vaginální infekce objevují opakovaně a 35 % žen jimi trpí dokonce třikrát až čtyřikrát ročně a častěji.*

Každodenní péče
Obnova vaginální mikroflóry je nedílnou součástí péče. Pokud je vaginální prostředí opět správně kyselé, může se intimní pohoda navrátit. Na trhu naštěstí existují přípravky, které přispívají k obnově vaginální rovnováhy, a proto napomáhají v případě kvasinkové i vaginální infekce.

Návrat intimní pohody
Dostaví-li se nepříjemné příznaky vaginální infekce, začněte je řešit včas a sáhněte po šetrných vaginálních tabletách Beliema® Effect, které obsahují živé laktobacily a kyselinu mléčnou. Zabraňují množení bakterií a kvasinek tím, že obnovují optimální vaginální pH a tím podporují přirozenou mikroflóru. Beliema® Effect vaginální tablety napomáhají tělu obnovit přirozenou rovnováhu a přispívají k redukci pocitu pálení, vaginálního výtoku i nepříjemného zápachu.

Zdroj: www.idelyn.cz/beliema

* Kantar Milward Brown, Beliema BHC CZ, March 2017

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *