Jogurty ZORBA mají nové příchutě a praktické svačinové balení, nezapomeňte vyzkoušet!

V minulém roce zaznamenalo kilové balení jogurtu ZORBA velký nárůst prodeje. Právě tento úspěch podnítil rozšíření řady o pět nových variant ve sto padesáti gramovém kelímku. Nově zákazníci mohou na trhu zakoupit nejen menší balení bílého jogurtu, ale také příchutě jahoda nebo čokoláda a úplně nové příchutě černý rybíz či med s vlašskými a lískovými ořechy. Tyto jogurty jsou díky své smetanové chuti vhodné jako svačinka, ale hodí se i pro přípravu pokrmů. Výrobek je z českého mléka a vyrábí se v Mlékárně Stříbro.

„Jogurt ZORBA zákazníkům velmi chutná. Proto jsme se rozhodli řadu rozšířit o větší množství příchutí v menším balení,“ uvádí Martin Kincl, marketingový manažer značky ZORBA. „Jeho oblibu přisuzujeme plné chuti smetanových jogurtů, které jsme za dlouhá léta dotáhli k dokonalosti. Aby byl požitek z chuti nezapomenutelný, zařadili jsme jako jednu z příchutí například med a ořechy. Doporučuji, ale ochutnat určitě všechny,” dodává Martin Kincl.

První kilový jogurt ZORBA byl vyroben v roce 2015. Díky své smetanové chuti a 10% obsahu tuku se rychle stal hitem ve své kategorii. Každá domácnost ale není schopna zkonzumovat celé takto velké balení. Nové smetanové jogurty ZORBA v gramáži 150 g budou pro tyto zákazníky pohodlnější a navíc jim nabídnou i pečlivě vybrané příchuti. Kromě jogurtů najdou zákazníci pod značkou ZORBA také výrobky jako je rozpékací sýr, nakládaný sýr v oleji s olivami a nově i salát Tzatziky.

Nové smetanové jogurty ZORBA jsou charakteristické jednoduchými modrými motivy, plnou smetanovou chutí i vysokým podílem ochucujících složek. K dostání jsou ve všech řetězcích i na nezávislém trhu. Doporučená maloobchodní cena je pro bílý jogurt 14,90 Kč a pro ochucené varianty 16,90 Kč.

Zdroj: ALIMPEX FOOD a.s. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *